Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez a párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a párkapcsolat működhet köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megszerettük egymást. És össze akarunk jönni. Csak az a baj, hogy én 17 éves vagyok most leszek nyáron 18. Ő pedig Júniusban 21 lesz. Tehát 3 év van köztünk. És én még jövőre érettségizek ő pedig már egyetemista. Már legalább 5 hónapja ismerjük egymást. És 2 hónapja beszélünk nagyrészt interneten, mivel 80 km távolság van köztünk de egyre többször találkozunk. Csak azt nem tudom, hogy a gondolkodásunk, hogyan viszonyulna egymáshoz mivel ő már egyetemre jár. Én meg még kamasz vagyok. Talán én is eljutok egyetemre. De ha össze is jön akkor én vegyészmernök vagy biológus leszek. Ő orvosnak tanul. Bár tudom igazából nem is ez a lényeg. De a lányok olyanok ha pl eljutnak egyetemre. Akkor a legnagyobb részüket ez megváltoztattja. És én még a plátói, tini szerelemre vágyom.

Amúgy eleve nem akartam volna ennyivel idősebb lánnyal össze jönni. De ahhoz képest, hogy 21 éves. Nagyon jól is néz ki. Mivel úgy néz ki mintha 17-18 éves lenne és remélem ez sokáig igyis fog maradni. Ezen kívül is kedves meg minden. De ha ki nézne annyi idősnek amennyi valóban akkor nálam az nem játszana már.



2021. máj. 11. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogyha neked jól esik úgy az életed, hogy tiniként gondolsz magadra és tini maradsz, tedd, szíved joga. Te életed, dönthetsz, mindenki úgy él ahogy tud és szeretne. Nem kötelező úgy gondolkodni, mint én. Különbözőek vagyunk, és mindenki egyformán értékes. Ezt viszont kötelező tiszteletben tartani. Ha zavar téges ez a gondolkodás, keress megednak egy fiatalabb lányt aki még tényleg titi. valószínűleg jobban fog közöttetek működni.
2021. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Még látom mindig nem érted. A holokausztos témával kapcsolatban. Nem azt írtam, hogy kiirtanék mindenkit aki nem ért velem egyet. Hanem azt, hogy pl azokat irtanám ki akik akár a gondolkodásukkal is ártanak másoknak. És úgy eleve a rossz embereket. És megegysszer leírom, hogy a népcsoportot nem nézem. Pl nem ötletnék meg egy olyan romát, zsidót vagy akármilyen nemzetiségű embert. Aki nem bánt senkit sem, kB semmilyen módon. De pl egy rosszindulatú, balhés vagy negatív embert nepcsoportol függetlenül gázkamrába küldenék.

Agresszív meg azért vagyok mert elégé nehéz életem volt. A karantén még jobban rá tett. Főleg, hogy ilyen sokáig voltunk korlátozva lassan másfél évig. És nem akarom azt, hogy egy lány még jobban tönkre tegyen. Teljesen normális kapcsolatot szeretnék.

És én amikor kiskorú voltam és eljártam haverokkal esténként ide-oda már akkor. Vagy át gondoltam milyen hulyeséget éri meg nekem csinálni. Vagy ha csináltam valamit akkor vállaltam érte a felelősséget van olyan dolog amit már akkor át tudtam gondolni logikusan. De van olyan amit most sem tudnék. És ha megcsinálnám a hulyeséget akkor is valalhatom érte a felelősséget. És minek zavar az ha ő felnőtt akar lenni. De nekem nem árt vele. Pontosan azért mert azt akarom, hogy a bolondos, plátói, tini szerelem. És ez legyen teljesen olyan mint amikor kiskorú a csaj. Ne legyen picike jel sem arra, hogy ez picikét is, tudatalatt is más lenne mert én már a picikét is észre veszem és engem már az is zavar. A másik meg valóban az, hogy pontosan csak azért mert nekem is van egy számom "kor"! Vagy, hogy neki van. Vagy éppen megy pl dolgozni, egyetemre. És ráadásul már az emberek többsége felismerésére is más lesz. Pl buszkébb lesz, bele akar szólni az életembe (motiválni, bár lehet néha rossz irányba!) Ha megkérem, hogy ne csinálja idegsitoen elkezd nyalizni, vagy folytatja tovább. Esetleg akkor azt is mondja, hogyha nem hagyom ezt neki akkor én nem érdemlem meg őt, stb. És egy 18 és 21 éves közt igenis sok különbség van kinézetben. Pl a 21 évesen szinte már egyáltalán nem látszanak a tinis vonások az arcán. De a 18 éves sem jó. A legjobb a 15-17. Ez a lány is inkább már 18-nak néz ki sajnos. Tehát még 1+ pont amiért egy tini lánnyal jobban megéri kezdeni..

2021. máj. 14. 15:19
 13/14 A kérdező kommentje:
#11 Csak sajnos a mai magyar főleg lányok mellett ezt nem lehet megtenni. Főleg nem nekem.
2021. máj. 14. 15:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát rám elég hamar rám fogtad hogy kiirtanál, pedig hidd el senkinek sem ártottam és a legkevésbé az a célom. Szóval ezt a holkauszt témát szerintem inkább felejstük el. Egyikünknek sem az afeladata, hogy eldöntsük kinek kell meghalnia meg kinek nem. És szerintem nem fog azzal tönkretenni egy lány, hogy érettebb. Ez személyiségfühggő, hogy mennyire akar befolyásolni. Büszkének lenni pedig lehet arra amit elértünk, te is lehetsz arra, hogy a nehéz életed ellenére itt vagy, és hogy mint írtad felelősséget vállaltál a tetteidért. Nem lesz attól rossz valaki, mert felnő. Lehet, te nem olyan párkapcsolatot akarsz. Teljesen rendben van, és érthető. Nem akarsz még összeköltözni, stb., jogos. Csak ne szóld le, aki nem olyan mint te. Ha őpedig bántanak, az önvédelem jogos, de ne ess át a ló túloldalára. Kívánom, hogy sikered legyen, és megtaláld azt a társat, akivel örömmel vagy együtt, és bejöjjenek a számításaid az életben. :)
2021. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!