Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem miért a rossz fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért a rossz fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
20/L vagyok és azt vettem észre hogy nagyrészt csak a rossz fiúk jönnek be. Akik cigiznek isznak csúnyán beszélnek vagányak beképzeltek. A normális fiúk nem annyira tetszenek. Lány barátaim közül sok normális van ott csak néhány ilyen rossz alak van. Miért a rossz fiúk jönnek be?

2021. máj. 13. 23:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Attól hogy cigizik,iszik valaki meg vagánykodik attól még nem lesz rossz fiú :D a felnőttek nagy része ezeket csinálja,pusztítja magát és még büszke is rá(gondolom ez tetszik neked bennük).


Ha már majd kikötsz esetleg egy drogos,agresszív,beteg banda vezér mellett aki mindennap kipic..áz akkor már jogos lenne a kérdés.

2021. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Mert rosszul neveltek, nem kaptál elég pozitív figyelmet a szüleidtől.
2021. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
Én is csúnyán beszélek és nem vagyok rossz fiú 🤭.Vannak beképzelt megnyilvanulasim is de ha megszertek egy lányt akor soooha nem csalnám meg.
2021. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Azzzzé, me az ilyen mosdatlan szájú rosszfiúkbú csak úgy árad a tesztoszteron szag, te meg amint beleszippantasz a levegűbe, s megérzed ezt a szagod, egybű beindulnak a kancás leborjazó ösztöneid, azt odacsörtetsz eljárni a násztáncot a kiszemelt hímhez reménykedve abban, hogy az egyszer egy szép napon beléd helyezi a megtermékenyítő mannáját.
2021. máj. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Neked kell annyira ismerned a saját pszichédet, hogy tudd rá a választ. Nekem pl. imponáló a magas önérvényesítés, a szabadságigény és a lázadás, ugyanezért nyűgöznek le a kalózok is (oda megyek, ahová akarok, azt csinálok, amit akarok, még a Brit Birodalom sem parancsolhat nekem). Van, akinek Teréz-anyu komplexusa van, és szőke herceget akar csinálni fehér lovon a delikvensből, hogy a naplementébe ellovagolva megváltsa... Van, aki fél kockázatot vállalni az életében, szembemenni az elvárásokkal, és irigy a hasonló figurákra, tudat alatt hasonló akar lenni, csak nincs hozzá mersze - mint a Harcosok klubjában a narrátor.

Ennyiből nem ismerünk meg annyira, hogy tudjuk, mi jár a fejedben.

2021. máj. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Mert a tüzelő nőstények az erősebb hímhez vonzódnak automatikusan, ez még az evolúció. Csak amíg az állatoknál ez működik is úgy-ahogy, az emberi társadalomban nem feltétlenül az az erős, aki annak látszik, talán egyszer rájössz.
2021. máj. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel nincs semmi probléma. Nekem is inkább azok jönnek be. Bár én nem cigizem, iszom, drogozom stb.
2021. máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Mert egy szögegyszerű kis buta p.csa vagy. A puncid után mégy mert eszed az nincs. Szerintem üttesd föl magad az egyikkel, aztán élvezd a közös életet a nagy kanoddal. Aki ha nem hagy ott két év után a fa$zba a gyerekkel akkor 35 éves korára egy impotens, sörhasú, fogatlan nyomorult lesz a piától és a cigitől. Ezt kompenzálandó legalább jól elver hetente egyszer-kétszer csak hogy tudd hogy ki a férfi a háznál. Hálád és ragaszkodásod jeléül pedig rendszeresen tisztára sikálhatod a szaros alsógatyáit, nevelheted a gyerekét amíg ő a kocsmában piál a haverokkal és főzhetsz rá hogy teli gyomorral állhasson neki a havi egy, félperces menetnek. Legyen benne sok örömed.
2021. máj. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Nekem azért nem ezek jönnek be, akik drogoznak, isznak beképzeltek. Nálam a rossz fiú börtönöst jelent, a párom is nemsoká szabadul, akivel anno tinikoromban voltak bűnügyi eseményeim... na ez a rossz... én is ilyekhez vonzódom, mert biztonságban érzem magam rossz fiúk mellett, nem mint egy cicafiú mellett aki megvédeni sem tudna, na meg túl normális..
2021. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
Cigi, drog, pia, beképzeltség, börtön, bűnügyi események? Ezek nem rosszfiúsak, ez mind semmi! A pszicho sorozatgyilkos, hasfelmetsző, láncfűrészes, nő gyilkoló állatok az igazi rosszfiúk, na ez a rossz.. én is ilyenhez vonzódom, mert biztonságban érzem magam rossz fiúk mellett, nem mint egy cicafiú mellett, aki még csak nem is tud rendesen kibelezni valakit.
2021. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!