Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem miért a rossz fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért a rossz fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
20/L vagyok és azt vettem észre hogy nagyrészt csak a rossz fiúk jönnek be. Akik cigiznek isznak csúnyán beszélnek vagányak beképzeltek. A normális fiúk nem annyira tetszenek. Lány barátaim közül sok normális van ott csak néhány ilyen rossz alak van. Miért a rossz fiúk jönnek be?

2021. máj. 13. 23:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%
Miért hiszi azt vajon minden kommentelő, hogy aki kicsit is vagányabb, az rögtön sgghülye, asszonyverő proli...?
2021. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%
Mert lúzerek 😃
2021. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%
Slash is hatalmas lúzer ezen logika mentjén. :D Vagy Oscar Wilde, vagy David Bowie, vagy Edgar Allan Poe, vagy Ozzy Osbourne, vagy Lemmy Killmister.
2021. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
43%
*Kilmister
2021. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerem őket személyesen, de ha te igen akkor valószínűleg jobban tudod!😃
2021. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25%
Maradandót hoztak létre, méghozzá pozitív értelemben, emberek százezreire gyakoroltak és gyakorolnak hatást azóta is. Bowie, Poe, Wilde és Lemmy esetében ráadásul a munkájuk évtizedekkel túlélte őket, és egyik sem volt ostoba. Saját területükön egytől-egyig kiemelkedőt alkottak, világhírűvé váltak. Ez a lúzer / vesztes részét már meghazudtolja.
2021. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
29%

Értem, csodálatos!

És ez kit érdekelt?😃

2021. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
58%
Igen ezt én sem értem... Vicces gyerek vagyok, de sosem teszek ilyesmimet és soha nem is szeretnék... Ha emiatt nem lesz lány akinek teszem akkor nem bánom... És az, hogy a rossz fiúk jönnek be az nem jelent semmit... Nekem is 'bejönnek' sokan, mert szépek, okosak, kedvesek, most mindegy. A lényeg az, hogy attól hogy tetszik valaki nem biztos hogy jó pár lenne belőle, és azt hogy tudnánk együtt élni...
2021. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem neked a magabiztosságuk (/annak látszata) jöhet be.
2021. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
23%
Rossz lányok írjátok, ha egy jó és rossz fiút kerestek és találkozni is akartok.
2021. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!