Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 14 és egy 21 éves közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 és egy 21 éves közötti párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Őszínte leszek, nemrég elkezdtem beszélgetni egy 21 éves sráccal.Úgy kezdtük hogy nem lesz közöttünk semmi. Napi szinten mindig beszéltünk, a kapcsolat kérdése úgy kezdődött hogy mondta hogy bárcsak 3-4 évvel fiatalabb lenne és én ezt megerősítettem. Utána jött az hogy megbeszéltük hogy mi lenne ha rendszeresen találkoznánk a nyáron és meglátnánk működik-e kettőnk között. Én azt tervezem hogy az első talinál megbeszélem vele hogy 16 éves koromig nem szándékozom lefeküdni senkivel és ha meg tudom vele beszélni a dolgaim és ezt el is fogadja akkor komolyabb kapcsolatot szeretnék vele. Azonban nem szeretném se elsietni se naív nem szeretnék lenni ezért megkérdezném a véleményetek hogy szerintetek működne-e e a kapcsolatunk ha minden jól megy.(kérlek indokoljátok is meg miért nem vagy miért igen) És tapasztalatokat kérnék ha van. Előre is köszönöm mindenkinek!

2021. máj. 30. 12:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez túl nagy korkülönbség ebben a korban. Ha mondjuk 23 lennél ő meg 30 az már nem vészes. Persze azt elég gyakran látom hogy 14-15 éves csajok 25-30 évesekkel szexelnek bulikban, viszont normális kapcsolat nem csak 1-1 alkalmi ebből szerintem nem lenne.
2021. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Please no
2021. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bolcs_Elek válasza:
12%

Ha tetszik ha nem, bizony egy 14 eves lany lehet mar erett testileg...

Ezutan nem tokmindegy hogy 16,18, v 21 eves udvarol neki?

Egy 21 eves lehet ugyanolyan hulye es felelotlen mint egy 16 v 18 eves....


Tehat a tanacsom: ne tervezz komoly hosszu tavu kapcsolatot. O meg nem eleted parja lesz. Ne bizz benne, csak meg akar dugni.

Ne fekudj le vele, ha megse, gumit huzz a pocsere.

2021. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

hűha.... nem akarok bantó lenni.... de mi a frásznak kell ezen 14 évesen gondolkodni?

Tanulj!!

Egyébként meg...

16 éves korodig nem akarsz lefeküdni senkivel, szerinted ha őszejösz vele akkor fog várni 2 évet hogy ne feküdjön le közben senkivel???

ha még 14 évesen lefekszel vele tönkre teszed az életed!! Túl hamar leszel nő,felnőtt!!!! Kérlek meg gyerek vagy!! Ne egy felnőtt emberen törd már az agyad! Ezek csak jó tanácsok! Képzeld el a batyad helyzetet is, azt mondod a barátja a batyadnak... na most gondolj bele a 21 éves batyadnak a barátjával lefeküdtèl 14 évesen

már ne haragudj de ez (bad bıtch) hányok ha erre gondolok.

Muszaly voltam így fogalmazni mert így jobban megérted ennek a súlyossagat.

21 éves már egy felnőtt, munkás ember, aki kitudja hany nővel volt együtt már, nem ismerheted olyan jól, hiaba ismered évek óta, nilyvan nem a teljes személyiségét.

Te aki 14 éves, egy általános iskolás GYEREK, aki még talán nem is csókolózott.

2021. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 'kapcsolatom' ugyanilyen felállásban. Akkoriban nyilván nem volt furcsa nekem a dolog. Tetszett nekem a fiú, én is neki. Elmentünk sétálgatni, moziba, néha megettünk egy mekit, ilyesmi. Rég volt már, így nem mondom biztosra, de szerintem köztünk a szex fel sem merült. Vagy ha igen, akkor is az elején tisztáztam hogy én még nem akarom, ő pedig SOHA nem erőltette, de nem is célzott rá.

Szóval eddig minden szép és jó és ezzel elmondtam, hogy van ilyen is.

Azonban egy évig voltunk együtt és eltelt azóta 10 év. A pasinak azóta sem volt senkije, cserébe betegség betegség hátán derült ki. Különböző fóbiáktól kezdve depresszión át az öngyilkossági kísérletig terjedt a dolog.

Évente egyszer meg szoktuk kérdezni a másikat hogy hogy van és őszintén nagyon sajnálom a srácot, de látszik, hogy fejben nem volt okés vele valami.

2021. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! És elhatároztam magam hogy amíg 16 nem leszek nem szeretnék barátot mert őszíntén mit tudnék vele kezdeni? És majd amikor 16 leszek akkor is csak 20 alatti palikkal. Kicsit fáj de most őt el kell engednem az én és az ő érdekében is.
2021. máj. 31. 13:47
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
A kérdésben még azt írtad, hogy 16 éves korodig nem akarsz lefeküdni senkivel. Most meg már barátot se akarsz?
2021. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen, 14 évesen hova palizzak? 16 évesen bőven ráérek
2021. máj. 31. 13:53
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
Elég könnyen befolyásolható vagy :)
2021. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én így tartom helyesnek és az én döntésem
2021. máj. 31. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!