Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 14 és egy 21 éves közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 és egy 21 éves közötti párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Őszínte leszek, nemrég elkezdtem beszélgetni egy 21 éves sráccal.Úgy kezdtük hogy nem lesz közöttünk semmi. Napi szinten mindig beszéltünk, a kapcsolat kérdése úgy kezdődött hogy mondta hogy bárcsak 3-4 évvel fiatalabb lenne és én ezt megerősítettem. Utána jött az hogy megbeszéltük hogy mi lenne ha rendszeresen találkoznánk a nyáron és meglátnánk működik-e kettőnk között. Én azt tervezem hogy az első talinál megbeszélem vele hogy 16 éves koromig nem szándékozom lefeküdni senkivel és ha meg tudom vele beszélni a dolgaim és ezt el is fogadja akkor komolyabb kapcsolatot szeretnék vele. Azonban nem szeretném se elsietni se naív nem szeretnék lenni ezért megkérdezném a véleményetek hogy szerintetek működne-e e a kapcsolatunk ha minden jól megy.(kérlek indokoljátok is meg miért nem vagy miért igen) És tapasztalatokat kérnék ha van. Előre is köszönöm mindenkinek!

2021. máj. 30. 12:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
5%
:D
2021. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jol dontottel.


En mindig azt mondom, hogy nem a korkulonbseggel van a baj feltetlen, hanem azzal hogy mas eletszakaszban vagytok. O dolgozik, egyetemre jar, ilyenek, mig te a központi felvételit irod. O lehet mar 25 evesen akarna gyereket, de te akkor fejezned be a kozepsulit.

Plusz, lattam, hogy masok is irtak hogy a srac tuti nem várna 2 évet, de hidd el nekem, te se :D ha nagyon eros vagy akkor max 1 evet. De ha bejon valaki akkor te is kivanod vele az együttlétet.

2021. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy próbát megér nincs veszteni valótok. Meg a szerelemben amúgy sem a kor számít szerintem. Bár lehet 14 évesen te még elég éretlen vagy egy párkapcsolatra. De próbáljátok meg és majd úgy is kiderül.
2021. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

A törvény nem tiltja.

A szülők (lehet) annál inkább...

2021. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!