Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki folyamatosan/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki folyamatosan/ sorozatban csalódott hogy tud majd kialakítani egészséges párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy
2021. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy (tapasztalom)
2021. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Szerintem nem kell így hozzáálni és egyből föladni.Egyszer élsz akkor mitől félsz,félned csak attól kell hogy egyedül éled le az életed. Ösztönözzön ez a gondolat és ne félj az új dolgoktól,tanulj a hibáidból.Egy esélyünk van hogy boldogok legyünk és nem pár órát kaptál rá hanem egy egész életet.
2021. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én folyamatosan csalódók egyfolytában, olyanokkal találkozok akik bizonyos hónapig megjátsszák magukat aztán durr bele a közepébe szépen megnyílnak és kiderül, hogy cseszettül nem is akartak semmit és csak eddig bírták. Szóval őrülnék ha végre olyannal hozna össze a sors aki tisztában van vele, hogy engem akar és nem húzza mindkettőnk idejét mert idő kell neki mire rájön tényleg nem akart semmit amihez szerintem kevesebb idő után is nyilvánvaló nem hónapok múlva. Nekem hamarabb tisztázódik le bennem , hogy mik a szándékaim, nem pedig kísérletezem hátha meddig húzhatom ezt. 27N
2021. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte sehogy. Egy idő nem megy már az, hogy az ember reménykedjen. És ha a remény elveszett, annál rosszabb nincs. Egy idő után már elképzelni sem tudod az ellenkezőjét.
2021. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!