Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális egy kapcsolatban 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy kapcsolatban 8 hónap után a titkolózás és más fiúkkal való beszélgetés?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő még középiskolába jár, én végeztem és dolgozom így napközben nem is szoktunk találkozni. A problémám az, hogy az utóbbi időben észre vetgem rajta, hogy beszélget más fiúkkal is, de nem csak az iskolájából hanem idegenekkel is. Lehetőségem adódott megnézni a telefonját és a messengerben több fiúval is beszél, sőt hívásozni is szoktak. Azt mondta, hogy számára csak én létezem és mással el sem tudna semmit képzelni, ezeket az üzeneteket mégis archivált chatbe rakja mielőtt találkoznánk. Állítása szerinte ezek régi barátok, de csak az utóbbi hónapokban kezdett velük beszélgetni mióta együtt vagyunk, és mindig ő kereste a társaságukat. Nekem ez természetesen nem esik jól, de ő még mindig minden alkalomma azt mondja, hogy már nem beszél senkivel és nem tud úgy senkire gondolni. Egyik nap suli után még az egyik fiú autójához is elment, sőt megkérdezte, hogy haza viszi-e. Ez szerintetek bele fér egy normális kapcsolatba, mert tőlem egyáltalán nem ezt kapja vissza.

2021. jún. 11. 03:36
 1/7 Spelenor válasza:
100%

Szerintem nem igazán fér össze. Ha nem akarná titkolni, szerintem lazán elmondaná, hogy éppen kivel beszél, esetleg miről, és nem rejtegetné el az üzeneteket.

Szerintem üljetek le és mondd el neki, hogy téged ez bánt, és beszéljétek meg.

2021. jún. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túĺgondolod, elég sok csajnak vannak fiú barátai és elég sokan hívásoznak is. Viszont ha ez téged tényleg ennyire zavar akkor beszéljétek át, bár ez lehet a kapcsolt rovására fog menni: senki sem dobja el szívesen a barátait.
2021. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan lány barátom, akivel hívásozok, találkozok, át is jön hozzám és puszival köszönünk egymásnak. Emelett mindkettőnknek van kapcsolata, amit tiszteletben is tartunk. A különbség annyi, hogy mi ezt nem titkoljuk. Az teljesen oké, ha valakinek ellenkező nemű barátai is vannak. A gond ott kezdődik, ha ezt titkolja.
2021. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs semmi baj, ha vannak fiú barátai. Nekem is vannak. De ha titkolja annak oka van. Az én párom találkozott a fiú barátaimmal, tudja, hogy szoktunk beszélgetni és nem korlátozza, ha találkozni akarok velük. Szóval, mint lány csak akkor titkolnám a fiú barátaimat, ha erre okom lenne.
2021. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En azt vettem eszre, hogy ahol valami gyanu van, meg felig igazsag felig hazugsag, ott elobb utobb baj lesz.


Vagy a jogos gyanakodas miatt, vagy hogy maga az elkoveto ott hagyja a masikat, "hibazik" (pl buli utan lefekszik valakivel *veletlen*, stb...) vagy szakit.


En nem ertem a valaszadok egyike sem (kiveve az elsot) jegyezte meg azt a reszt amikor azt irtad, hogy:


"az utóbbi időben észre vetgem rajta, hogy beszélget más fiúkkal is" - ezzel meg nincs baj


"több fiúval is beszél, sőt hívásozni is szoktak" - ez sem olyan nagy dolog, azert en is egy picit meglepodnek


"ezeket az üzeneteket mégis archivált chatbe rakja mielőtt találkoznánk" - Na ez hatalmas redflag. Minek titkolozni? Minek rejtegeti? Hogy ne legyel feltekeny? Ha azert rejtegeti, hogy ne legyel feltekeny akkor tudja hogy feltekeny lennel, tehat tudja hogy valamit rosszul csinal, de leszar teged, o tovabb csinalja.



"Állítása szerinte ezek régi barátok, de csak az utóbbi hónapokban kezdett velük beszélgetni mióta együtt vagyunk" - Masodik hatalmas redflag, hazudni roluk megint, hogy miota ismeri oket. Meg mindig nem ertem, hogy egyik valaszado sem hivta fel erre a figyelmet es ezekre azt mondjak, hogy "nincs ezzel semmi baj".


"mindig ő kereste a társaságukat" - Egy lany miert keresi tobb ismeretlen pont fiu tarsasagat? Ez szerintem egy jo kerdes.


"Nekem ez természetesen nem esik jól" - Hogy a fenebe ne? Hazudik, aztan abban is hazudik hogy hazudik


"de ő még mindig minden alkalomma azt mondja, hogy már nem beszél senkivel" - Hazugsag a hazugsag hatvanyan


"Egyik nap suli után még az egyik fiú autójához is elment, sőt megkérdezte, hogy haza viszi-e" - Ezzel magaban talan nincs sok gond, ha tenyelg meg lehet bizni a parodban. De az elobb felsorolt dolgok miatt ez nagyon gyanus



"Ez szerintetek bele fér egy normális kapcsolatba" - Maga az hogy egy par fiuval talalkozik akiket mar regota ismer oke, talan meg egy par uj akit most ismert meg suliban vagy munkaban. Ezek okesak. De az mar messze nem fer bele, hogy ennyit hazudozik, tagadja a dolgokat, hitetget, simliskedik a hatadmogott.


Szoval a helyzetedben szerintem surgosen meg kell ezt beszelni, bar ha a helyedben lennek akkor mar tenyleg egy nagyon eros indokkal kell eloallnia, hogy miert kamuzza el ezeket az uj fiu ismerosoket es kamuzza hogy nem beszel senkivel.


A szar sem ok nelkul buzlik.

2021. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Szerintem azért archiválja talán, mert picit féltékeny leszek, mivel egy két fiú barátjáról még nem is hallottam. A másik amikor bele olvastam a messengerébe éppen az egyik fiú barátjával azon beszélgetett, hogy egy másik fiúnak tetszett régebben, de mi össze jöttünk és a fiú “feladta”, de most a barátnőm neki is írt, és folyamatosan snapchaten küldözget neki snapeket, de a srác nem igazán reagál rá. Meg láttam, hogy egyik barátnőjével messengeren beszélte, hogy hogy tetszik neki egy fiú aki motorral ment iskolába, és reméli megnézi őt a srác, a barátnője még mondta is neki, hogy ronda de ő erősködött, hogy nem is. Azért oda írta, hogy én jobban tetszem neki, de ő sem rossz.
2021. jún. 11. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Kerdezo.


Tudom, a sajat fejed utan fogsz menni, es barmit irunk annak kb. 1%-at teszed meg.


De egy eros, jo tanacs: ez a csaj meg fog csalni elobb vagy utobb. Ez tisztan lathato azok alapjan amiket leirtal. Ahogy irtam, erdemes lenne elbeszelgetni vele, de nincs mit azon beszelni, hogy mar nem vonzodik ugy erzelmileg hozzad, hogy el is tudjon kotelezodni, mert annak a hatarat mar egy ideje, konzisztens modon, tudatosan atlepi.


Keress olyat aki nem koslat mas fiuk utan, meg volt szerelmek utan onbizalom fenyezesert.


Es ha lehet, amikor elkezd puszilgatni meg "csak te kellesz nekem mas nem"-el jon, akkor az eszed hasznald es ne az erzeseidet meg a farkadat.


Dontsel.

2021. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!