Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nehéz helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nehéz helyzetben van, mivel a szülei elhagyták és a nagyszüleivel él. Én a barátja vagyok viszont 1000km-re tőle. Szeret engem már több mint 1 éve, de azt mondja fáj neki hogy nem vagyok ott. Mivel tudnánk ezt a fájdalmat csökkenteni?

Figyelt kérdés
(Taliznánk többször is egy évben. Nyár, ősz, tavasz stb...)

2021. jún. 15. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok? Mert ha eleg idosek, akkor esetleg lassan gondolkodhattok az osszekoltozesen is akar

Ha meg fiatalok es tul korainak gondoljatok, akkor probaljatok meg tobbet hivasozni vagy videohivasoznj, amikor talalkoztak akkor picit tobb idore egymasnal lenni

2021. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nyári szünet, együtt lehettek akár hetekig is. Menjetek át egymáshoz és aludjatok is ott.:)
2021. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát 3 év múlva tudnánk összeköltözni. Amúgy ilyen 17 évesek vagyunk. Csak addig kéne valahogy kibírni, persze nyilván találkoznánk sokat.
2021. jún. 16. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itt a nyár, megoróbálhatnátok hosszabb időt együtt tőlteni, pl egy hetet ott lenni a másiknál. Eddig milyen gyakran találkoztatok?
2021. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
EHát minden szünetbe tudunk 1 hetet, aztán nyáron 2 hónapot. Idén is így lesz/volt. Csak azt mondja hogy aközött nem vagyok ott, és hiányzom neki nagyon.
2021. jún. 16. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát most itt a nyár, úgyhogy ez rövid távon meg van oldva. Amúgy pedig esetleg az lenne megoldás hogyha meg tudjátok oldani, akkor tanévben is egy-egy hétvégét találkozni.
2021. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1000km-ről van szó. Az a baj szünetekbe tudnánk, aközött meg valahogy ezt a hiányérzetet kéne csökkenteni. Tippek?:(
2021. jún. 16. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami ruhavdarabot otthagyni? Pólódat amiben alhat, vagy olyan dezodort amot te használsz és perszevsok üzenet, tekefon és videóhívás. Nekem ezek a dolgok szoktak segíteni amikor sokáig nem láthatom a barátomat.
2021. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!