Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk barátommal ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátommal ma hozza el nekem egy kijelölt helyre a cuccaimat, hogyan szúrhatnék neki vissza? (megcsalt)

Figyelt kérdés

Mind a ketten 16 évesek vagyunk és osztálytársak, megcsalt egy másik csajjal aki szintén osztálytárs. Kb olyan külsőre mint én, sminkeljem ki magam? Legyek csinos? Vannak még ilyen praktikák, hogy bánja azt amit tett? Vagy nem is fogja megbánni?

16l


2021. jún. 16. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Lépj túl rajta.
2021. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Te sose család meg? Ellen tudnál állni egy eszméletlen jó pasinak? Gondolkozz el ezen
2021. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam volna meg, ellent álltam mindig is a csábításnak.
2021. jún. 16. 11:26
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

3


Aha értem.Szetintem hagyd a francba.Vissza fogja még kapni ezt az élettől.Viszont az jó ötlet hogy kicsiped magad,de nagyon.Vegyel fel valami szexi rucit is hozzá.Szerintem ez a legjobb bosszú amit tehetsz ellene

2021. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
91%
Legyél csini, de amúgy konkrét "bosszún" ne gondolkozz szerintem, elég lesz neki az, ha rájön, hogy kit veszített és kellemeset fog majd koppanni, ne aggódj.
2021. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Nem csípném ki magam. Az idén nem azt fogja érezni, hogy jó, de jó nőt hagytam el, hanem azt, hogy na, meg mindig akar tőlem valamit.
2021. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hatos mondja, csak vedd át a cuccod, köszönj és lépj le.
2021. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne állj bosszút, az a gyengék taktikája. Legyél erős!

Ha nagyon bosszút akarsz állni, akkor súgd a fülébe, hogy "Lehet az egész osztály megtudja, hogy mit tettél...", sarkonfordulsz és elmész.

2021. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak leégeted magad azzal, ha kicsíped magad. Ebből nem azt fogja látni, hogy mekkorát bukott, hanem hogy még mindig kaparsz utána. Felesleges. A pasik nem érzékelik, hogy a megcsalás helytelen. Ők úgy gondolkoznak, hogy ha te megcsalod, akkor elvágja a torkodat, de ő bármit megtehet. Gyorsan fogd a cuccod és tipli, aztán igyekezz minél hamarabb elfelejteni, bár ez nem lesz egyszerű, ha egy osztályba jártok. Én drukolok!
2021. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
...mármint drukkolok.
2021. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!