Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintettek sokat kérek tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Szerintettek sokat kérek tőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) A barátnőmmel elszeretnénk menni vikendezni pár napra kettesbe,a vikend ház az ingyen lenne mert családban van,de ugye az ételek és a többi azért csak pénz,na de szóval ami itt a kérdést ihlette hogy nekem nem igazán van most pénzem,mert sok mindenre elment és szerintettek kérhettem a barátnőmtől hogy száljon bele a költségbe?Előre is köszönöm a válaszokat,elnézést ha kategória nem lesz jó.Mellesleg 22\F 19\L

2021. jún. 17. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha fiú vagy old meg na hagyd hogy ő fizessen
2021. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem úgy gondoltam hogy ő fizessen mindent,jaj dehogy is,de persze arra törekszek hogy ne keljen fizetnie,csak ha nem úgy jön össze,akkor mennyire lenne hmmm "pofátlan" ha megkérném hogy ő is adjon bele
2021. jún. 17. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy pofátlan. Ketten fogtok fogyasztani, nyugodtan beszéld meg vele hogy fizessétek x arányban (fele-fele, vagy vegyetek magatoknak kaját, stb.).
2021. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem pofátlan, inkább ciki azért mert neked kell erre felhívnod a figyelmét, ezt saját magától fel kéne érni ésszel szerintem.
2021. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nőként ez egyértelmű lenne, hogy felesben fizetünk, de azért képzelem, mikre költhetted a pénzed, most meg a barátnődön spórolsz...
2021. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Számomra ez egyértelmű lenne. Ha elmegyek valakivel nyaralni, akkor minimum az én részemet én fizetem.

Persze elfogadom, ha meghív fagyira, vagy pizzára, de alapból megosztanám vele a költségeket.

Szóval egyáltalán nem pofátlan. Ha ezért megsértődik, akkor részemről kalap-kabát.

Pl. a standbelépőt is mindig elosztjuk, én fizetem az enyémet. És hasonlók.

Vagy egyszer egyikőnk fizet az étteremben, máskor a másikunk. Próbálunk mindig odafigyelni, hogy nagyjából mindenki egyformán szálljon be anyagilag.

2021. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Vikend😂😂 vagy rendesen írde vagy magyarul
2021. jún. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Weekend vagy nyaraló\hétvégi ház tessék kedves utolsó le írtam normálisan is :) Meg kedves 5. nem rajta akarok spórolni,sose spóroltam ő rajta,lehet az írásból ez látszik ki,de nem igaz,az meg hogy miért nincs pénzem azt meg elmondom neked hogy be kellet segíteni itthon anyagilag.A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat,elég hasznosak voltak :)
2021. jún. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!