Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más a világnézetünk, aggódjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más a világnézetünk, aggódjak?

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettünk egy kicsit mélyebb dolgokról és a jövőről, és arra kellett, hogy rájöjjek, hogy nem bírom magamat elképzelni mellette. Teljesen máshogy állunk a politikához, máshol képzeljük el az életünket.


A másik pedig, hogy sokszor beszél az exéről, vagy az egyéjszakás kalandjairól, ami őszintén engem egyáltalán nem érdekel. Nem vagyok aszexuális, de már az első randi után folyamatosan hallgatom ezeket a ,,csodálatos" sztorikat, amikre TÉNYLEG nem vagyok kíváncsi!


Azt hiszem, hogy szakítani akarok vele, de attól is félek, hogy elhamarkodott döntés lenne. Mit csináljak?



2021. jún. 18. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Aggódj.
2021. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én kb 1 órát nem tudnám elviselni ezt a gyereket, pedig férfi vagyok... hülye lennék vele maradni.
2021. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szakíts vele.
2021. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem a világnézetetek más, hanem konkrétan abból táplálkozik a csávód hogy téged aláz lelkilek a kezdetektől fogva, azért érzed magad szarul. Egy jóérzésű ember nem dörgöli a másik orra alá folyamatosan hogy mikor/hol/kivel mivolt.

Ha van egy kis tartásod akkor pontosan tudod hogy mi a legjobb neked...

2021. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Legyen tartásod! Megteheti ezt veled? Tudod a választ...
2021. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Idővel úgyis az agyadra megy, aztán szakítasz (és elment fölötted pár hónap, év, amit pártalálásra fordíthattál volna). Szakíts.
2021. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is mondott egy két sztorit az elején. Igazából én meghallgattam és úgymond lenyeltem.

Nem örültem neki, hogy erről kell hallgatnom, de amúgy más részről meg valamilyen szinten utólag meg jo, h megbízott bennem annyira h elmondja.

(Más az, ha lelki szemetesnek használ és tényleg másról nem is tud sztorizni)

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha elég fiatalok, akkor meg ugyis változni fogtok és nagy eséllyel a világ képetek is.

2021. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi köt hozzá?
2022. júl. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!