Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól tettem, hogy szakítottam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam? Helyre lehetne még hozni?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, akivel 4 éve voltunk együtt. Bár nagyon szeretem, az utóbbi hónapokban már egyáltalán nem kívántam, ha néha szexeltünk nagyon nem volt jó nekem. Már a csókját se kívántam. A hétvégén voltam egy buliban a párom nélkül, nagyon leittam magam és a srác is akivel majdnem megcsaltam. Egész éjszaka táncoltunk, ölelkeztünk és már épp összeért a szánk, amikor az egyik barátunk szétválasztott. (Tudni kell, hogy azzal a sráccal nyaltam majdnem össze, akibe a 4 éves kapcsolatom előtt vakon szerelmes voltam) Bár mondott olyanokat, hogy ha nem lenne a párom már rég az övé lennék, másnap semmire sem emlékezett. Teljesen részeg volt, neki ez nem jelentett semmit, én azonban, akármennyire is részeg voltam vágytam rá és emlékszem mindenre. Érzelmileg mindenképp megcsaltam a volt barátomat. Bár ő meg tudta volna bocsájtani, mert ő még szerelmes, én úgy gondolom, akármennyire is szeretem ez már nem szerelem, ezt már nem lehet helyrehozni. Sokan megkérdőjelezik a döntésemet, az érzéseimet, szerintetek jó döntést hoztam? Úgy érzem, hogy lehetek akármennyire szerelmes soha nem tudom elfelejteni ezt a srácot, akivel a bulin kavartunk és aki amúgy elmondta, hogy nem akar tőlem semmit.

2021. jún. 25. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna szakíts, de végül is jól tetted hogy szakitottál és nem a háta mögött csaltad hosszú ideig...
2021. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így mindenki jobban járt. Főleg a barátod okés hogy most nem vagy neki,majd lesz más..
2021. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg már nem vagytok együtt, ezért jó hogy szakítottál.
2021. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól tetted hogy szakítottál
2021. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!