Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha elfogok koltozni ugynezki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfogok koltozni ugynezki es ugyanolyan tavolsag lesz a pasim kozott sot meg messzebb, lesz ertelme a munka mellett arra hogy hozza jarkalgassak tiszta faradtan? Neha kilatastalannak latom az egesz kapcsolatot hogy ebbol lesz e kozos egyutteles.

Figyelt kérdés
Azon is szoktam gondolkozni h tobb mint 2 evet raizelek az eletembol egy távkapcsolatra.
2021. jún. 29. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem járkál ő is hozzád?
2021. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktunk/szokott de van ugy majdnem 3 hete talizunk. Mar unalmas neha az atszallas vonaton stb mikor milyen kedvem van a hosszu utazashoz. Nem csal meg szeret engem mindig aztmondja hogy en szeretem feladni a dolgokat.
2021. jún. 29. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem költöztök össze?
2021. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert tanul még 1 évig.
2021. jún. 29. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te döntsd el, hogy kibírsz-e (kibírtok-e) egy évet, ha esetleg ritkábban találkoztok, vagy sem. A fiú felnőtt férfi, ha már csak egy éve van a suliból, tehát érettebb gondolkozású, ráadásul azt írod, hogy szeret Téged.

Hétvégenként inkább Te utazz, hogy ő addig is tanulhasson, hiszen neki most sok dolga lehet.

2021. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!