Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális, ha a barátnőm a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátnőm a fiú barátainak írja, hogy "jóképű", aranyos, stb az új profilképeikhez?

Figyelt kérdés
Úgy tudja, hogy nem látom, de ezt kb úgy kellene felfogni, hogy kedves akár lenni velük, vagy igazából ez természetes és csak nekem fura?
2021. jún. 30. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom engem biztos nem érdekelne már annyira mint régen,egyszóval magasról leszarnám kinek mit irkál,de ha fiatal lennék úgy mint régen valószínűleg zavarna. 29f
2021. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ha privátba írkálna ilyet akkor lenne aggasztó
2021. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális
2021. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimpla kedvesség, szerintem nem kell többet belelátni ha amúgy semmi olyan nincs ezen kívül.
2021. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyesmiket láttam, akkor én is kedves voltam a csinos lány ismerőseimmel. Azonnal gond lett belőle.

Amikor visszakérdeztem, hogy miért baj ez, ha ő is ilyeneket csinál, akkor kb. az volt a válasz, hogy akkor kellene aggódnom, hogy privátba csinálná.

Akkor minden rendben, én is publikusan dícsértem a lányt. :)

2021. júl. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem a múltkor megkérdezte, hogy milyen lányok jönnek be mert instan bekedveltem 5 képet mikor láttam, hogy félmeztelen pasikat kedvelt.. amit elsőre észrevett, az egy formásabb volt és mondta, hogy ő elég messze van tőle.. épphogy ki tudtam hozni jóra.. és közölte velem, hogy őt nem zavarja, ha ilyeneket kedvelek mert azok a lányok tényleg gyönyörűek.. hát, ha nem zavarta volna, akkor nem így állt volna hozzá gondolom.
2021. júl. 2. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!