Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy ennyire hiányzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire hiányzik? Ez már érzelmi függőség?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint másfél éve együtt vagyunk és az utóbbi 1 hónapban azt érzem, hogy tehetetlen vagyok nélküle. Nem szoktam függeni senkitől és semmitől. De mostanában állandóan vele lennék és ha nehéz munkát is végez is segítenék neki. Félek, hogy sok leszek neki...tegnap este dolgozott és éjfél körül ért haza. Van kulcsom a lakásához, mert adott és tegnap este éjfélig vártam rá egy adag palacsintával. Amíg vártam szinte már majdnem sírtam, hogy mikor jön már. (otthon készítettem a szüleimnél a palacsintát)

Normális vagyok?

Barátom 21 én 16 éves vagyok.(korunkról kritikát nem kérek, a szüleim engedik én szeretem őt ő is szeret engem)

Előre köszönöm a válaszokat!


2021. jún. 27. 20:51
 1/3 anonim válasza:
36%
En is ugyanebben a helyzetben vagyok. Ha nem talalkozunk nem tudok magammal mit kezdeni, es ram jon a sirhatnek. Szerintem ez nem fuggoseg inkabb magany , vagy tulgondolkodas. Esetleg mostanaban jobban vagysz a szeretetre
2021. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen szintű függőség nem egészséges, az tuti. semmiből se tartana neki kihasználni téged (nem mondom hogy ki fog, de vannak emberek akik pont az ilyen kapcsolatfüggő emberekre utaznak mint te). valami nem oké veled mentálisan. én is szeretem a páromat, de nem kapok sírógörcsöt ha kicsit később ér haza munkából.
2021. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a "barátnőmmel" távkapcsolatban élek, hát, mondjuk úgy, hogy a korkülönbség volt a gond és a szülei rájöttek, hogy a lánya felnőtt és érdeklődik a fiúk iránt.. Nos, 1 éve nem engedik, hogy beszéljünk, úgy, hogy elmúlt már 18 a lány. Azóta hetente 1-2 alkalommal beszélünk 1-2 órát, és ő sem adta fel, és én sem. Viszont neki annyiból jobb, hogy elfoglalt a tanulással és a munkával, így nincs annyi ideje rám gondolnia. Van az éremnek ilyen oldala is, hát, bízok benne, hogy kitartunk. :)


Szerintem az a pár óra nem gáz, gondolj úgy rá, hogy szeret és szerintem ez a legfontosabb.

2021. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!