Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az idő tényleg segít túllépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő tényleg segít túllépni egy párkapcsolaton? Jelenleg nem ezt érzem.

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem(/szeretem) a páromat (mára már exem),2 évet együtt voltunk és úgy érzem, hogy ő az, akivel az egész életemet le tudnám élni. Mellette tudtam teljesen önmagam lenni, mindent tudott rólam, minden hibámat, és azzal együtt szeretett. De sajnos nem maradhattunk együtt, mert voltak olyan konfliktusok, amikre nincs megoldás, és hiába szeretjük egymást, mindketten tudjuk, hogy ez volt a jó döntés, de ezt most nem is fejteném ki.

Úgy érzem, hogy soha senkivel sem lehet majd annyira őszinte kapcsolatom, mint vele. Ezt most csak az összetört énem mondja vajon, vagy lehet, hogy tényleg ő volt a "lelkitársam"?



2021. júl. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak a most osszetort ened modnja, talalni fogsz mast, ido kerdese. Lesz nala 1000x jobb:]]

Sok sikert!:]

2021. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idő tényleg segít. Nekem is 2 éves kapcsolat ment tönkre, két év volt, mire teljesen nullára kihevertem.
2021. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a szívás hogy tényleg csak az idő tud segíteni,a fájdalmat viszont szavakkal nem lehet kifejezni
2021. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottatok?
2021. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

két hete, de azóta volt, hogy beszéltünk, hát nem kellett volna...

azt érzem, hogy annyira önmagam tudtam lenni mellette, nem tudom, hogy erre képes leszek- e egyszer más mellett is

2021. júl. 4. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Képes leszel. Én életem szerelmét veszítettem el. Illetve akkor még azt hittem hogy ő volt az. (megcsalt, és még akkor is tagadott, amikor a nyilvánvaló bizonyíték már a kezemben volt.)


Kepes voltam két év után továbblepni, és minden sokkal jobb, mint akkor volt.

2021. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!