Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre teljesen túllépni az exemen?

Figyelt kérdés

Hosszú történet következik.


18 éves voltam, 1 barátnőm volt azelőttig, az is csak valami gyerekkori komolytalan dolog. 18 évesen megkaptam az első igazi visszautasításomat, ami nagyon rosszul érintett, pedig nem is ismertem régóta a lány, utólag inkább csak valami fellángolás volt.

Magamba zuhantam és neten kerestem társaságot, mert sajnos ekkor szóródott szét a baráti kör és mindenki messze került tőlem.

A neten megismerkedtem egy társasággal, volt köztük egy lány. Először nem sok figyelmet fordítottam rá, de aztán elkezdtünk beszélni és elég hamar megtaláltuk a közös hangot. Ezután elkezdtünk napi szinten beszélgetni, mindig vártuk egymást haza a suliból, nagyon jól éreztem magam vele.

Elsőnek nem akartam elismerni, hogy érdekel, mint nő, mert csak 14 éves volt, de egy idő után már úgy voltam, hogy nem érdekel, mert nő még ilyen érzéseket nem váltott ki belőlem.

Ezután ezek a közös beszélgetések átmentek rendszeresbe, tehát minden nap x órától y óráig beszélgettünk, játszottunk, sorozatot néztünk stb. mintha kötelező lenne.

Itt éreztem először azt, mintha kevésbé érdekelném. Sokszor "késett" a megbeszélt időpontokról, kedvtelennek tűnt, több időt kezdett tölteni másokkal. Itt követtem el az első hibát, azaz féltékeny lettem (pedig nem is voltunk még együtt) és folyamatosan számonkértem, megsértődtem és nem gondoltam rá, hogy talán nem csak egyedül velem szeretne foglalkozni.

Ebben az időszakban folyamatosan rosszul éreztem magam, nagyrészt csak veszekedtünk. Azonban 2016 elején úgy alakult, hogy sokáig otthon kell maradnia, így többet is beszélgettünk és valahogy jobban össze is melegedtünk. Kezdtek elmúlni a rossz dolgok, a "féltékenykedéseim", ő is jobban érezte magát, amikor velem volt és kezdett hasonló viszony kialakulni, mint az elején, sőt még jobb is.

Ekkor beszéltük meg az első találkozónkat. Ez a találkozó nagyon jól sikerült, itt lehetett először mondani, hogy összejöttünk. Én életemben nem voltam még ilyen boldog, nagyon jól éreztem magam vele. Volt őár nagyon erős hónapunk, amikor szinte csak egymásnak éltünk.

2016 tanévet másik iskolában kezdte és így többet kellett utaznia, kevesebb ideje maradt rám. Itt kezdtek visszajönni a hülye szokásaim, a féltékenykedés, a veszekedések, a folyamatos rossz hangulat miatta. Ez tartott 1-2 hónapig, majd megbeszéltük a dolgokat és minden kezdett visszaállni látszólag. A karácsonyt még együtt töltöttük, de utána valami megváltozott.

Már nem úgy viselkedett velem, mint ezelőtt, találkozni is kevesebbet akart, viszont mindig mikor rákérdeztem, hogy van e valami, azt mondta nincs.

Egyik lemondott találka után, amikor is ő "elutazott". Nem kételkedtem benne, miért is tettem volna, viszont nem sokkal utána közös ismerősünknek hála kiderült, hogy nem is utazott el, végig otthon volt.

Én erről számon kértem és itt közölte velem, hogy nem szeretné ezt folytatni, sok volt belőlem, szeretne mást is csinálni, másokkal, velem pedig nem akart többet foglalkozni.

Ez nagyon fájt akkor, de elfogadtam, nem is nagyon tudtam volna mit csinálni és azóta nem is beszéltem vele, törölt is mindenhonnan.


Aki végigolvastam, annak egyértelmű, hogy én vagyok az oka 99%-ban annak, hogy ez a kapcsolat ide futott ki és én ezt jól tudom. Rengeteget hibáztam, hülye voltam, tanultam a hibáimból, szégyellem is magam sok dologért és tovább is szeretnék lépni.

A lányt magát elengedtem, szeretném az egészet magam mögött hagyni, de valamiért a fájdalom még mindig nem múlt el, pedig több mint 2 éve már vége.


Tudom hol hibáztam, elfogadtam és megértettem az álláspontját, akkor miért nem tudok továbblépni és miért maradt meg a fájdalom? Mit tehet ilyenkor az ember, hogy az is elmúljon és végre teljesen tovább tudjon lépni?



2019. júl. 23. 17:00
 1/5 PryDimus válasza:

Biztos van legjobb baratod. Ulj le vele es beszeljetek at tovirol hegyire.

Kozben celszeru alkoholt inni mert felold.A kiscsaj meg 14 volt ember xd biztos talalsz annyiszor jobb jon aki szeret es meg talan erosebb erzelmeket taplal beled. Ja es csak 50%-ban basztad el mert egy kapcsolatban 2 ember van es ahoz hogy elcseszodjon ahoz nem feltetlen neked kell elbasznod.

2019. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy az lehet ennek a bajnak az oka, hogy részedről nem lezárt ez a kapcsolat. Mármint pszichés értelemben nem került feloldására benned sok minden. Ha jól értem, akkor úgy lett az egésznek vége, hogy hazudott neked, te rájöttél, számonkérted rajta, erre ő tiltott mindenhonnan. Lehet, hogy hiányzik neked az, hogy elmondhasd neki azt, hogy megbántott téged a hazugsággal, és hogy most már te is tudod, hogy megbántottad őt azzal, hogy ki akartad sajátítani, de ezeken már felül tudtál emelkedni, jobb emberré tett téged a vele szerzett tapasztalat. Ha nem tudsz már kommunikálni vele, az is segíthet, ha jól átgondolod, és leírod, amit most mondanál neki. Nem kell, hogy eljuttasd hozzá, elég ha leírod, utána ki is dobhatod. De ha két év után is bajt érzel az érzelmeidben, akkor az, hogy kiadod magadból valahogyan, amit neki mondanál, még ha utána ki is dobod a levelet, segíthet.
2019. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thispain ***** válasza:
100%
Addig kell növesztened a lábad, amíg a lépésed nagysága el nem éri a lány testmagasságát, vagy szélességét attól függően, hogy fekszik előtted. Előfordulhat, hogy a lány áll előtted, így ha nem tudod kikerülni, akkor a föld és a tököd közti távolságot is növelni kell, a lány magasságának talán másfélszeresére. Ez történhet műtéti beavatkozással, mechanikus megnövelésse, vagy természetes úton. Az utóbbi elég sokáig tartana, ha egyáltalán megtörténne. Másik módszer lehet a továbblépés helyett a tovább ugrás. Ehhez csak a távol, és a magasugrást kell gyakorolni.
2019. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thispain ***** válasza:
*megnöveléssel
2019. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még a troll választ is :D

Igen, ez az egy nyugtat, hogy "jobb" ember lettem és nem fogom ugyanezeket a hibákat legközelebb elkövetni.


A leírós dolgot pedig kipróbálom, hátha segít.

2019. júl. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!