Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 16 és egy 21 éves között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 és egy 21 éves között lehet valami?

Figyelt kérdés
Most dilemmába vagyok. Félek attól hogy a szüleim mit szólnának,meg ilyesmi. Pedig aranyos fiú,de én úgy érzem hogy ez egy kicsit nagy korkülönbség

2021. júl. 7. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt ilyen idősen ennyivel idősebb párom, másfél évig együtt voltunk, a szülőket sem zavarta a dolog, úgyhogy ha te nem érzed kellemetlenül magad, hogy idősebb, akkor no para :D
2021. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem sem vészes. ha nagyon bejön és úgy érzed, hogy szívesen járnál vele, nem éreznéd magad kellemetlenül, akkor hajrá. ha félsz a szüleid reakciójától, akkor először beszélj velük a témáról.
2021. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha ő dolgozik, te meg tanulsz, teljesen más.

Nem fog működni.

Akik azt mondták h igen, azok tapasztalatlanok vagy tinik.

2021. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
#1-es vagyok, 20 éves mostanra. A párom dolgozott akkor, én gimis voltam, és másfél évig együtt is voltunk. Nem lehetetlen, az, hogy #3-asnak nem jött be,hát sajnálom, de ne mi legyünk már a tapasztalatlanok, mert másnak nem jött össze :/
2021. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
3as, pedig működik. A párom dolgozott én tanultam, 4 éve vagyunk együtt jelenleg.
2021. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
🤣🤣🤣
2021. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Egy 16 es egy 26 eves kozott is lehet bármi, de legalább egy jó dugás biztosan. Szerintem aki problemazik, az tipikusan nem látja a fától az erdőt.
2021. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Aztán eleg érett lehetsz te.
2021. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 17-21 felállás volt, 6 éve a párom, fél éve a vőlegényem. Mindig volt eltérő szakasz, amikor ő már egyetemre járt, én még nem, amikor ő már dolgozott, én még nem. Ebből nekünk soha nem volt problémánk.
2021. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pont jó,nem gáz ez a korosztály különbség.
2021. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!