Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nem lépett tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lépett tovább rajtam? Esetleg mindig vannak érzései irántam?

Figyelt kérdés

Tavaly jártam egy fiúval de külföldön tartozkodasom miatt távkapcsolat lett volna ezért miután vissza mentem a nehéz haza jutási körülmények miatt közösen megegyeztünk a szakításban ,hogy ne raboljuk egymás idejét.

Ő a szakításra rá pár napra azt hitte nekem már van más ezért megharagudott és le tiltott. Egy évig nem keresett nem beszéltünk és tudomásom szerint a barátainak is mocskolt engem.

Haza jöttem egy év után, meglátott és egyből meg keresett és talalkozni akart de van barátnője nekem meg barátom ezért vissza utasítottam.

Olyanokat írt hogy csak meg akar ölelni hogy lássam nem haragszik rám stb

Szerintetek?



2021. júl. 16. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"azt hitte nekem MÁR van más." - "hazajöttem van barátom" Kulcsmondat. Fűzött valaki,te pedig kacsingattál vele erre ő beharizott rád. Féligazság aljas igazság. Hát nem lépett tovább rajtad. Szerintem bekülős szex. Ezek olyan nyomi problémák ne haragudj. Oldd meg. Sok sikert :)
2021. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús.
2021. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lépett tovább
2021. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!