Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan találkoztatok először?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkoztatok először?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, ez a századik ilyen kérdés, de kíváncsi vagyok mások történetére :)

#történet #szerelem #párkapcsolat #csakkíváncsivagyok
2021. júl. 29. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A suliban. Lehet eléggé egyszerű, de így van.
2021. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Nem volt kapcsolatom tini koromban, és ez így volt jól.
2021. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
A szalagavatómon. Vagyis pontosabban az azt követő bulin. De nem annyira voltunk idegenek egymás számára, mert osztálytársam bátyja, így hallottunk a másikról ezt-azt. Nagyon tetszettünk egymásnak, de nekem akkor volt barátom (akivel egyébként akkor már nagyon rossz irányba haladt a kapcsolatunk), így nem is közeledtünk úgy egymás felé, csak beszélgettünk. Aztán amikor szakítottunk az akkori barátommal, újra elkezdtünk beszélgetni és találkozgattunk. Ennek már 4 éve. Azóta is együtt vagyunk és van egy kisfiúnk is.
2021. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Az első kapcsolatom baráti társaságból volt, egy évig tartott, a második, ami még most is tart, egy rockkocsmában kezdődött. F
2021. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Az első évfolyamtárs volt. Chateltünk és kiderült bejövünk egymásnak, szóval randiztunk, csók, stb.


A mostani barátnőmet eleve online ismertem meg. Köv héten taliztunk sulija után, séta, tapi, csók, stb.

2021. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Iskolabálon (2 iskola együtt rendezte).
2021. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz wcbe mentem be xd
2021. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

En itt, ezen az oldalon ismertem meg a párom. Lassan 4 és fél éve. 3 megye van köztünk így egy középső helyen, Budapesten találkoztunk 4 honap "messengeres üzenetezés" után

Múlt hónapban volt a 4.evfordulonk

21/l (és 22/f)

2021. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
még nem találkoztunk
2021. aug. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A baratnom feltasoja, evfolyamtarsam🥰

Igazabol egy hazassagi evfordulon lett koztunk valami es ramirt<3

2021. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!