Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A barátom nélkülem ment nyaralni az anyjával ✨kettesben✨. Addig amig ott vannak, nem lehet vele telefonalni/facetimeolni mert bent van az anyja a szobában.(minden nap szoktunk alapjáraton) 5 napról van szó.

Messengeren pedig kemeny 1 szavas valaszokkal lerendez. Szerinte ez igy teljesen helyen van, mert "nem tudok most ezzel mit csinálni

".

Jogosan vagyok rá mérges?

18L 21F



2021. aug. 11. 09:33
1 2 3
 11/24 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Akkor ne írj neki egyáltalán, majd keres. Ha meg már eldöntötted a dolgot, kár több időt pazarolnod rá.
2021. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék neki attól még,mert az anyámmal vagyok
2021. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon anyuci pici fianak tűnik ha egész nyaraláson az anyjával fogalalkozik.. 21 éves férfinak nem kellene igy az anyja seggében lenni szerintem
2021. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
13 Meg az anyjának sem a fia seggében. De sajnos sok ilyen herélt fiúról lehet olvasni manapság.
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Itt valami nem stimmel. Szerintem nem anyucival van.

1. 21 éves fiú már eleve fura, hogy anyucival megy kettesben nyaralni.

2. Attól még tud beszélni, nehogy már ne lehessen anyuci mellett csevegni bárkivel is.

Nekem van egy 23 éves fiam, van barátnője. Eszembe sem jutna, hogy a fiammal menjek kettesben nyaralni. De ha esetleg mégis úgy adódna, a barátnőjével tuti biztos beszélne naponta többször is. El nem tudom képzelni, hogy nem.

Mondjuk nem tudom, milyen indok lehet, hogy kettesben nyaralnék vele. Elég beteges lenne. Menjen a barátnőjével.

Szóval szerintem mással van.

Kérjél majd képeket a nyaralásról ha hazajön. Ahol anyuci is rajta van.

Légy résen.

2021. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Biztos hogy vele van, az anyja posztolt is képet facebookra.

Ez addig hogy ennyire szimbiózisban vannak fel sem tűnt, mig a legutobb nem voltam naluk 3 napot. Olyan még nem volt hogy ennyit együtt legyünk ugy hogy az anyja otthon van.

Elmentunk egyik este vacsorazni es mikor visszaertunk azt mondta hogy "remelem jó volt ha mar nem vittetek"

Nem tudtam eldönteni hogy viccel vagy nem🥲

2021. aug. 11. 13:09
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

Értem, akkor vele van.

De nem normális, hogy ennyire anyuci pici fia. Sajnos az ilyen soha nem fog tudni elszakadni anyucitól, és a drága mama mindenbe bele fog szólni, féltékenykedni fog, ki akarja sajátítani magának a fiát, stb.

Előbb-utóbb nem fogtok kettesben lenni sehol.

2021. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
16 Sajnos az ember amíg naiv, azt hiszi, hogy a felnőttség 18 éves kortól kezdődik. Pedig ahogy a példa is mutatja, nem korfüggő.
2021. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Azért ment vele, mivel kb 18-19 eve elvaltak az apjaval es egyke
2021. aug. 11. 13:19
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
Az még hogy elment vele, nem olyan nagy cucc. Bár vihetett volna téged is. Na dehogy ennyire anya pici fia legyen, hogy 0-24-ben vele van és még írni sem akar, az gáz.
2021. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!