Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha vécézés közben benyitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vécézés közben benyitott rám a barátom anyukája, nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Beültem kakilni a barátoméknál, nyomkodtam a telómat és videót néztem, sajnos nem lehet kulcsra zárni a vécét ezért az a szokas hogy megkérdezzük van e bent valaki. Én ezt nem hallottam és tök váratlanul csak annyit hallok hogy nyit be valaki. Balra van a wc az ajtótól és háttal. Anyukája már harom lépéssel bent mikor észleli hogy ott vagyok.


Rögtön kiment, és elnézést kért meg kifele fujjongott egyet tök bunkón, nem tudom miért... Ugy szégyellem magam hogy nem igaz.


Elmondjam a barátomnak vagy ne?



2021. aug. 21. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azon fujjongott, hogy még a WC-n a telefont nyomkodod...
2021. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szegény ment volna sz.rni, erre te telót nyomkodod, ahelyett, hogy sietnél ki átadni a helyet.
2021. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy te érezd magad rosszul. Neki kéne szégyellnie magát, hogy bunkó módon nem kopogott. Szerintem semmin sem változtatna, hogy a barátod ezt megtudná, úgyhogy mellékesen megemlítheted.
2021. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy kopogott, csak a kérdező éppen a telefonját bambulta és nem vette észre.


A kérdező maga is említette, hogy meg szokták kérdezni, hogy nem-e foglalt.


Illetve az anyuka rögtön elnézést is kért.


Valószínűleg azért morgott, mert a kérdező a telefonját nyomkodta a wc-n és észre sem vette, hogy kintről szólnak.

2021. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Valamilyen szinten ciki, de most így alakult ennyi. Barátodnak elmondhatod, gondolom nem emiatt fog dobni.

Amúgy erről a telefonnyomkodásról tényleg szokjál le, pláne vendégségben ezzel húzni az időt, illik minél hamarabb végezni, nem még lejátszani 5 játékot, megnézni 2 filmet, meg írni 8 barátnőnek, hogy éppen mit csinálnak.

2021. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha sokáig ültel bent ,akkor egy kicsit ciki.

Felejtsd el a telefonozast a wcben...

2021. aug. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Azt csinal szaras kozbe amit akar. Az anyja meg bunko paraszt.
2021. aug. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Vendegsegbe probalj meg minnel gyorsabban vegezni a dolgoddal. A telefont se kene a wcn nyomkodni, sok a baci.
2021. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
Biztos, mert már nagyon kellett neki pisilni, te meg befoglaltad előe a wc-t, csak mert telót nyomkodtál. Ezért morgott.
2021. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Előfordul az ilyen, rám is nyitottak zuhanyzás, meg wc használat közben. Semmi ciki nincs benne. Lehet hogy nem volt túl jó illat, azért fujjogott. Telefont tényleg érdemes hanyagolni. Nem jó sokáig wcn ülni, mert terheli is a fenekedet a póz. Nyomás nehezedik rá ilyenkor, aranyeresek tudják.
2021. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!