Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gondolja mindenki azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki azt hogy a pénzéért vagyok együtt a barátommal?

Figyelt kérdés
Olyan pletykákat hallok vissza folyamatosan hogy hihetetlen, miért kell a más dolgával törődni folyton? Mik lehetnek azok a külső jegyek amivel én azt kommunikálom kifelé hogy én csak azért vagyok együtt vele mert van pénze? 17 vagyok a barátom 19 . Nagyon frusztráló, pláne hogy még tanul és a szülei pénze, meg nem is költ rám olyan sokat. Barátaim fordultak ellenem konkrétan hogy hogy merek én vele lenni, nem változtam semmit nem hordok drágább ruhákat, ékszereket, nem lettem beképzelt, attól hogy jó kocsival hordozgatnak, ez a barátomnak is fonos utálja a beképzelt lányokat. Szólval ez csak ugy jön az emberekben?
2021. aug. 22. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. irigység

2. te nem láthatod magad reálisan, hogy változott e a személyiséged

2021. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látják hogy más vagy mint voltál
2021. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert általánosítanak. A legtöbb ilyen kapcsolat tényleg a pénzről szól, ezért úgy vannak vele, hogy ezalól ti sem lehettek kivételek.
2021. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Emlitetted a kocsit, akkor gondolom valami fullos kocsija van a palidnak. En akkor ebbol gondolnam, az emberek irigyek. Nekem is volt baratnom aki probalt afele terelni hogy ne foglalkozzak azzal a sraccal, meg vigyazzak vele... Mindent kitalalt hogy hatha.. Neki is volt kocsija (egy regi bmw coupe). A baratnom meg csak olyan palikat fogott ki akinek meg kocsija sincs, en meg inkabb olyat akinek van jogsija/kocsija. Ez nalam teljesen veletlen volt nem erre megyek sose csak mindig igy jon ki. Valoszinuleg neked ia ezert lehet mert jo kocsival furikaznak ok meg nem tehetik meg.
2021. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a valóságot gondolják, akkor ne törődj velük.
2021. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid "költ rád", akkor elég logikus ebből arra következtetni, hogy ez a tény hozzájárul ahhoz, hogy vele vagy. Ha zavar, akkor pont annyit költs te is a pasira, mint amennyit ő rád.
2021. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!