Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban ez oké, és jogtalanul érzem szarul magam emiatt? 3 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel. Ebből 7 hete nem aludtunk együtt, és rosszul érzem magam emiatt. Mondtam már neki sokszor, hogy jól esne végre együtt aludni.

Figyelt kérdés
Viszont nem látom, hogy eredményes lett volna, amit mondok. Találkozni is max délutan-este szoktunk egy héten kb 3-4x. Nem érzem így jól magam, viszont tényleg nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni. Tanácsot szeretnék kérni. Oké, hogy ezt beszéljem meg vele, és hasonlók, de valaki volt már ilyen helyzetben?

2021. szept. 4. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát azért legalább hétvégén eljöhetne, ez így nagyon nem pálya szerintem.
2021. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Ez nagyon durva 😱


Meg hogy nincs ideje rad. Biztos mas dolga van. Nem lehet veled minden percben. Nolj fel.

2021. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem heti 3/4 találkozás nem kevés, plusz ha tini kategória, akkor lehet az együttalvást nem engedik a szülők.


Szarul érezni szarul érezheted magad, de szerintem nem olyan rossz a helyzet, mint amilyennek lefested:)

2021. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy amikor szerelmes az ember sok időt akar a másikkal lenni, de tényleg nem kevés a 3-4 alkalom
2021. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tininek tini, de mindketten 18 évesek vagyunk. És heti 3/4 találkozás oké. De inkább az együttalvás a zavaró dolog. Inkább találkozzunk kevesebbet, de legyen meg a minőségi, hosszabb együttlét.
2021. szept. 5. 00:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi háttér tényező nincs (engedik a szülők)
2021. szept. 5. 00:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De most konkrétan mi a baj? Az hogy nincs meg az a közelség együttalvás, összebújás stb. Vagy, hogy nincs szex? Sok dolog állhat a háttérben. Lehet stresszes neki otthon esetleg a suliban. Nála kéne rákérdezz, hogy minden okés e. Tuti valami lelki oka lehet. Ezért kéne vele beszélned minél hamarabb.
2021. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, de nem jutok egyről a kettőre. Lelki oka van egyébként. De jó párszor tervben volt már, hogy “na akkor most hétvégén”, viszont mindig kitalált valami programot délutánra. És nekem ennyi együttalvás nélküli idő az sok. Viszont erőltetni sem akarom:/
2021. szept. 5. 00:28
 9/13 Pawel166 ***** válasza:

3-4szer találkozás az nem kevés.

Viszont ebben a korban ha nem aludtok együtt néha, van egy rossz hírem: csak barátok vagytok

2021. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Együtt alvás nélküli idő???

Most virágnyelven mondod a szexet vagy tényleg az kell hogy együtt legyetek egész éjjel??

2021. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!