Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, fiúk! Ti elmondanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti elmondanátok a magasabb, és sokkal erősebb páratoknak, hogy megcsaltátok?

Figyelt kérdés
Véletlen, egyszeri alkalom volt. Hogyan kell ezt kezelni? Mit csináljak?

2021. szept. 11. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Persze, hogy nem.
2021. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%
Én igen. Bár kezdjük ott, hogy soha nem csalnám meg a párom, de rendben, a helyzet kedvéért mondjuk azt, hogy mégis. Szerintem az az egyenes, fordított esetben én is szeretnék tudni róla. Ezzel, hogy magasabb és erősebb gondolom arra akartál célozni, hogy mi van, ha megüt. Na ez megint csak az én véleményem, de nem jönnék össze olyan fiúval, aki képes lenne kezet emelni rám. Ha viszont ez csak később derült ki, akkor egyszerűen szakíts vele, mielőtt mégis megüt téged.
2021. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Remélem akkorát kapsz hogy lenyomorodsz egy életre, és nem kell ilyen hülye kérdést feltenned többet.
2021. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Osztom a hármast
2021. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen? Azt meg hogy lehet?
2021. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!