Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
Már nem érzem azt a lángot mint a kapcsolatunk elején, és az utóbbi időben folyamatosan arra gondolok milyen lehetne más lánnyal. Elhatároztam, hogy szakítani fogok de mindig az utolsó percben megijedtem és nem tettem meg végül. Bennem van a félelem, hogy elveszítem és, hogy ezt megbánom. Hogyan szakítsak mégis? Szakítanom kéne egyáltalán?

2021. szept. 13. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem kéne szakítanod! Ha más lányra gondolsz, Őrá gondolj akkor!
2021. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi ideje vagytok együtt ? És mióta érzel így ?
2021. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
másfél éve, és az utóbbi 1.5-2 hónapba
2021. szept. 13. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad félsz attól, hogy elveszíted, szóval még mindig fontos számodra, és továbbra is azt szeretnéd, hogy az életdben maradjon. Ebből nekem nagyon az jön le, hogy Te magad sem vagy biztos az érzéseidben. Szerintem adj magadnak egy kis időt, és jól gondold át a dolgot, mert lehet később megfogod bánni, de akkor már túl késő lesz. Ha ez az első kapcsolatod, akkor lehetséges csak a kíváncsiság hajt, és kíváncsi vagy milyen volna más lánnyal.
2021. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szeretem igen, de rengetegszer őrületbe kerget az állandó féltékenykedésével annak ellenére, hogy sose adtam neki okot rá. Mindig azt kérdezgeti akár 1 nap többször is, hogy "ugye nem hagysz el" természetesen megnyugtatom de ez bizalomhiány érzését kelti bennem. (távkapcsolatban élünk) Elvárja, hogy mindig írjak neki még ha a srácokkal megyek el bulizni akkor is . Egyszer nem írtam neki 1 bulin mert lemerült a telefonom aztán berúgtam és részegen keveredtem haza aztán elaludtam, tesóm barátnőjére írt rá, hogy nézzen már rám és ő keltett fel mert hogy aggódik és kicsapta a balhét emiatt. Szóval ezek miatt érzem úgy, hogy szakítanom kéne mert úgy érzem egy Toxic kapcsolatban vagyok benne, de félek kilépni mert szeretem még mindig, de nem érzem sokszor boldognak magam, sokszor legszívesebben akkor vagyok boldog mikor nem ír nem keres, az éjszakát várom, mert akkor alszik és nem kell vele beszélnem nyugodtan tudom csinálni a dolgaim.
2021. szept. 13. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, én teljesen megértelek, de egészen biztos vagyok benne, hogy nem rosszból csinálja, és valószínűleg nem is realizálja, hogy téged ez ennyire idegesít. Azt írtad távkapcsolatban éltek, gondolom nem gyakran tudtok találkozni egymással, így érthető, hogy jobban aggódik, nincs ott veled, és folyamatosan az jár a fejében, hogy majd találsz valaki mást, és elveszít téged. Én is távkapcsolatban élek, és szinte nincs olyan nap, hogy ne fordulna meg a fejemben a “mi van ha…” kérdés, de ez nem azért van, mert nem bízok meg a barátomban, hanem azért mert tudom az ilyen kapcsolatok cseppet sem egyszerűek, és elfordulhat, hogy idővel megunja az ember. Őszintén megmondom, én is gyakran ideges szoktam lenni, amikor a haverjaival lóg, és itt nem arról van szó, hogy nem mehet el szórakozni, nem akarom kontrollálni az életét, egyszerűen csak jobban addódok olyankor, mert nem tudom mit csinál, és nem szeretném, hogy bármi rossz történjen vele. Most csak képzeld magad az Ő helyébe, ha eltűnne órákra, és nem jeletkezne, akkor Te nem aggódnál ? Mindenkiben valahol ott lakul az a félelem, főleg ha egy olyan emberről van szó akit szeretünk. De ha úgy gondolod nagyon zavaró a viselkedése, beszélj vele ! A kommunikáció az egyik legfontosabb eleme egy párkapcsolatnak, ha nem mondod el mi zavar, akkor mégis ő honnan tudja ? Csakis úgy fog tudni javítani ezen, ha elmondod neki mit érzel.
2021. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aggódok*
2021. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy másfél év alatt rengetegszer átbeszéltük már ezt a dolgot mindig az volt a vége, hogy "majd megpróbálok kevesebbet rosszra gondolni" vagy "most már nem fogok rosszra gondolni, mert nincs okom" de mégis ezek ellenére újra és újra előjön. Általában minden második héten találkoztunk 4-5 napig együtt voltunk, most így suli időben hétvégente.
2021. szept. 13. 23:07
 9/14 A kérdező kommentje:
De, hogy őszinte legyek, már nem úgy érzek iránta mint mondjuk 6 hónappal ezelőtt. Nincs meg az a tűz az a szenvedély mint régen. És mint mondtam, sokkal jobban érzem magam most este, mert tudom, hogy alszik és nem ír. És ez szerintem NAGYON nem normális.
2021. szept. 13. 23:09
 10/14 A kérdező kommentje:
És itt persze nem azzal van a baj, hogy aggódik mert persze, hogy aggódik ha bulizni megyek, de már jó párszor volt az, hogy inkább nem mentem miatta sehova, mert nem akartam, hogy hiszti legyen abból, hogy mit csináltam, miért nem írtam stb.
2021. szept. 13. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!