Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vagy ne? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Teljesen bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal már majdnem másfél éve vagyunk együtt. Azonban én az utóbbi időben, kicsit meginogtam azzal kapcsolatban, szeretnék-e vele maradni. És sokszor eszembe jut a dolog, ami miatt már többször sírtam is, nem tudom hogy mit tegyek.

Alapvetően úgy érzem, hogy még mindig szeretem őt, és nagyon rossz lenne nélküle, és egyedül érezném magam, lehet bánnám.

Csak már nem érzem azt, hogy ő lenne az akivel le akarom élni az életem, egyszerűen tudom, hogy nem lenne könnyű vele és nem ezt akarom. Így pedig kicsit időhúzásnak gondolom a kapcsolatunkat. A problémám az ő viselkedésével van, ahogy reagál a dolgokra, ahogy velem beszél veszekedések alatt(tiszteletlenül, előfordult már az is, hogy nagyon csúnya jelzővel illetett, teljesen alaptalanul. Beszéltem is vele erről, azt mondta nem fordul többet elő. Aztán mégis ugyanúgy elfordult néha:D), és az is hogy sokat veszekszünk hülyeségeken. Ma pedig a szüleimmel is tiszteletlen volt, és még csak nem is bánja ezt, mert hogy "seggfejek voltak". Kicsit az is bánt, hogy lusta, nem érdekli az ami fontos, nem veszi a fáradságot hogy pl tanuljon, meg is bukott, pedig nem hülyegyerek. Nem enged bulizni se a barátnőimmel, csak úgy ha ő is jön, engem pl ez is zavar.

És ezen az egész helyzeten az sem segít, hogy anyósom pedig nagyon szeret engem és mindig olyanokat mond, hogy azt szeretné én legyek a fia felesége stb.

De ezek mellett pedig ha nem látom pár napig hiányzik és szeretek vele lenni amikor épp minden oké köztünk. Nem akarom megbántani.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?



2021. aug. 21. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus olyan problémák amik elég általánosnak, nekem a te részed annyira nem hatott meg, viszont hogy a szüleiddel bunkó volt azért az nem mindegy, még hogy ilyen szarik a világra típus.


A döntés a tiéd de én kevesebb miatt is szakítottam már.

2021. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mérlegeld a pozitív és a negatív dolgokat. Írd össze cetlikre (vagy akár a telódba) és nézd át őket egyben, hogy a pozitívumok, vagy a negatívumok vannak-e többségben. Ha ezzel megvagy, hozd meg a döntést.:)
2021. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. aug. 21. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már most megbukott, az nem jó jel, ennél ezerszer nagyobb kihívások várják még majd az életben. Kevesen házasodnak első tini szerelmükkel, idővel neked is túl kell lépned rajta, úgy érzem, mert nem fel meg a jogos elvárásaidnak. Pláne ha lekurváz, akkor nem is érdemes ezen sokat gondolkodni. Lesz majd más hidd el...
2021. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem hagynam hogy igy beszeljenek velem. A leirtak alapjan en nem maradnek vele ezek utan de ezt neked kell meghozni milyen ertekid vannak, mennyire ertekeled magad. Az egy jo otlet lehet hogy leirod a negativat es pozitivat es az alapjan hozod meg a dontesed.
2021. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes azon is elgondolkodnod, hogy igazából személy szerint vele akarsz-e lenni, vagy csak azért hiányzik, mert nem érzed jól magad a saját társaságodban.
2021. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!