Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm a legjobb (fiú)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a legjobb (fiú) barátjával romantikus filmeket néz, kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Elég régóta jóban vannak de mi még csak 2 hete vagyunk együtt és úgy tudtam meg ezt, hogy említette nézzünk meg egy romi filmet és mondta, hogy vele is rendszeresen szokott.. Ez csak nekem fura, én képzelek bele többet vagy ez ilyen normális dolog? Ja és nem meleg a srác vagy ilyenek. Lányok véleményére is kíváncsi lennék! 18/f

2021. szept. 14. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha valóban régóta ismerik egymást, akkor én (egyelőre nem aggódnék).
2021. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Az első gondolatom az volt, hogy meleg a srác, de látom, irtad, hogy nem.

Lehet mégis az, csak titkos infó ez. Egy fiú, férfi ne nézzen romantikus filmeket..

Ha olyan jó barátok, akkor szerintem nem kell aggódnod.

(22/N)

2021. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van barátnője is egyébként ;D
2021. szept. 14. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Barátzónában vannak. Én nem aggódnék.
2021. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell aggódnod. Mi is a legjobb fiúbarátommal rengeteg romantikus filmet végignéztünk már (ő sem meleg),de ez nem jelent semmi többet annál,mint amennyit kell. Tudom, nehéz lesz hozzászoknod ezekhez a dolgokhoz, de idővel sikerülni fog :) És tényleg ne aggódj!
2021. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
35%
Ha az a romantikus film a magyar politika, nincs baj.
2021. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Még nincs gond! De az ördög nem alszik!

/Állandóan rohadtul fáradt!/

2021. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!