Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki szokott együttalvást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott együttalvást kedeményezni?

Figyelt kérdés
Most már kb 3 hónapja együtt vagyunk. Én 21 éves fiú vagyok. A barátnőm 18 éves. Ki szokta kezdeményezni az együttalvást? (szűz még, de nem is az az elsődleges célpontom hogy azért kérdezem) simán csak aludni szeretnék vele, összebújni. Viszont nem akarom azzal sem letámadni, hogy holnap velem alszik és kész... Nem a Nő szokta kezdeni? A véleményetekre vagyok kíváncsi. Nálatok ki hozta fel a témát?

2021. szept. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Én szoktam kezdeményezni, amúgy nekem is volt szűz barátnőm. Az első randin már nálam aludt (én erőltetettem rá) egyből elő is vettem a farkam, mert akkor nem tudtam hogy még az, aztán megijedt az egésztől, három hónapig voltam vele de végül nem adta oda magát.


Ezt csak azért írom hogy óvatos legyél inkább, ha nem megy ne erőltesd.

2021. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A barátom hozta fel (2 hónapja vagyunk együtt).
2021. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felhozhatod neki te, de előtte kérdezz tőle valamit, amiből már tudsz következtetni. Pl.: Kérdezd meg, hogy szerinte mennyi idő után normális az, ha egy pár tagjai együtt alszanak. A válasza sokat elárul majd.:)
2021. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ma nálam alszik, ő kérdezte reggel mikor vittem suliba.
2021. szept. 15. 06:41
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Bárki.
2021. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!