Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezem vissza a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezem vissza a párom ?mit tegyek?több lent

Figyelt kérdés

a helyzet az hogy én még nem vagyok 18éves ez az egyik oka annak amiért szakított velem .én nagyon szeretem őt és ő is szeretet engem .az elmúlt napokban átgondolta hogy a kapcsolatunk nem jó mert csak távkapcsolat és nem találkozunk igy inkább online kapcsolat .szívesen lennék vele együtt nem távkapcsolatban is de nem tudok mit tenni. azt mondta hogy ne pazaroljuk egymás idejét ezzel . azt is mondta talán pár év múlva újra össze jönne velem de addig is kereshetek magamnak új párt és ő is. pár évig pedig barátok lehetünk .nagyon hiányzik nekem és én soha nem akartam volna vele szakitani ...ő volt a legjobb egész életembe .azt mondja hogy nem talál új párt mostanában és én sem szeretnék új partnert .

én vagyok a lány ő a fiú



2021. szept. 21. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Tegyük már ezt ezt a tini párkapcsolatokhoz....

Amúgy meg semmit igaza van.

Egy tini távkapcsolat nem működik.

Engedd el.

2021. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és elfelejtettem írni 6hónapja voltunk egy pár
2021. szept. 21. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok egy pár, csak írogattatok. Igaza van, ebből nem lesz semmi, felejtsd el. A szerelem nem ilyen, majd rájössz később!
2021. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejts el. Rájött, hogy ez nem fog működni!
2021. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj meg írni.
2021. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!