Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza a volt párom?

Figyelt kérdés

Együtt éltünk szeretjük és kötödünk egymáshoz mindketten még a mai napig !

Külön mentünk magánéleti problémák miatt sajnos 2hónapig.Aztán nagyon nehezrn sikerült össze jönnünk ujból de amikor már minden nagyon jól ment. észrevette a telefonban hogy más lányal irkálok.

Közölte velem hogy mostmár semmi esélyem nincs nálla és már nem tud bizni bennem!De nem is akar !

Kizavart a saját házából kiabált velem és teljesen kidobott rollam minden emléket.

Azt tudni kell rólla hogy nagyon érzékeny lány és számára ez roszabbúl esett mint egy megcsalás ! Mit tehetnék ? Hogyan hóditsam őt vissza ?

Hogyan érhetem ell hogy ujból bizzon bennem ?

Nagyon szeretem őt és nem akkarok rolla le mondani !!



A válaszokat elöre is köszönöm !



2019. márc. 27. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, lepj tovabb
2019. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért irkaltal más nőkkel? Feleslegesen megcsináltad magadnak a bajt, innentől ennyi volt :)
2019. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek irkáltál más néőel? Ezt magaráz már meg kérlek előzör is.
2019. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van teljes mértékben !

Én voltam a bunkó és nem kelett volna irkálni ! De őt szeretem és nem akarom elengedni főleg hogy terhes kismama

2019. márc. 27. 13:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De MIÉRT irogattál? Elhanyagolt a párod? Hiányzott az izgalom? Ez is fontos lenne, a miért.
2019. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes kismama, akkor szarabbul jàrtàl. Fizetheted a gyerektartàst is.
2019. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elhanyagolt és nem foglalkozott velem ! Valahol ugy éreztem hogy már nem szeret engem. De nem akkarom mással élni az életem ! Mivel szeretem őt és lesz egy baba is igy vissza szeretném őt hóditani mihamarabb !!!!
2019. márc. 27. 14:19
 8/13 A kérdező kommentje:

Mint már irtam jelenleg minden bizalmam elvesztettem ! Én azért mert ugy érzem ennek nincs folytatása

Ő pedig azért mert mással irogattam.

2019. márc. 27. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:
És elmondanád hogy ha őt szereted miért az a faxért beszéltél mással?
2019. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ezt sokszor megkérdeztem már magamtól is ! De nrm tudok erre az egyre választ adni ! :(

De már megbántam nagyon! És nem akkarom elveszteni a barátnőmet sem a születendő gyermekrm !:(

2019. márc. 27. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!