Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak? Baratom tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Baratom tul eroszakosan nyomul.

Figyelt kérdés
Baratommal mar majdnem masfel eve vagyunk egyutt, egy ideig minden okes volt aztan elkezdtem fogamzasgatlot szedni es egyre kevesbe kivantam a szexet, mostanaba mar alig kivanom. O nagyon kivanja, tulsagosan is, mert mikor elmondom neki 100x hogy ma nem szeretnek lefekudni mert mondjuk megbantott aznap akkor keptelen felfogni hanem tapiz meg eroszakoskodik, en meg legtobbszor csak cukizni akarnek, nekem nincs annyira szuksegem szexre. Mit csinaljak? En vagyok a tulreagalos vagy tenyleg sok amit csinal? Neha azt erzem hogy nem is szeret csak mindig szexelni akar

2021. okt. 11. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy nem ártana másfajta fogamzásgátlót keresni.
2021. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
üljetek le, és beszéljétek át a dolgot. sok amit csinal.
2021. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem passzoltok össze, ha ennyire különbözik a szexuális vágy közöttetek. Ebben egyikőtök sem fog változni. Jobb lenne olyan társat találnotok, akivel jobban passzoltok ezen a téren. Fogamzásgátló helyett pedig jobb lenne az óvszer. Egyik exem 16-18 éves korában szedte és teljesen megbolondult tőle. Nem játék. Hosszútávon tönkretehet téged.
2021. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
10%

1.: A bogyó NEM vég a nemibajoktól.


2.: Minek neked kani, ha nem akarsz kefélni?

2021. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

A szex a kapcsolatok egyik alapja, a cukiskodást a kutyákkal meg a macskákkal lehet. Van hogy összebújni szeretne csak az ember, de hogy ennyire ne legyen szexuális étvágyad, mindezt tiniként, az azért erősen megpecsételi a kapcsolatot.


Ha nem a barátod, hanem a fogamzásgátló miatt van, akkor érdemes lenne tényleg váltani másra, mert csúnya vége lesz. Azt viszont szintén beszéld meg vele, hogy legyen sokkal türelmesebb, mert most nagyon szr passzban vagy és az erőszakoskodása nem csak milliószor rosszabbá teszi a helyzetet, de félelmet keltő is.


Ilyen korban, másfél éves kapcsolatban valami talpnyaló papuccsal működne maximum a szex eldobása.

2021. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell túl gondolni, mond neki hogy csak hétvégente találkozzatok, és kész le van tudva a gond...ha meg neki nem elég így járt.
2021. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beszélj vele, vagy legyél kicsit határozottabb, ha nem szeretnél valamit. Én inkább az elsőt javasolnám, mert úgy tűnik, hogy itt nem kicsi a gond.
2021. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Minek szedsz bármit is tiniként? Húzzon gumit és kész. Felnőtt se feltétlen jók a tabletták nem ,hogy gyereknek. Amúgy meg beszéljétek meg . Pasiknak is nagyon rosszul tud esni ha azt érzik ,hogy a párjuk nem kivánja őket.
2021. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Szóval te változtál szexuális téren, nem ő. Hagyd abba a bogyeszt, mert ez igy rossz.
2021. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
61%
Szerintem a pasid egy perverz állat csak a szex kell neki jobbat érdemelsz, nála.
2021. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!