Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak? Baratom tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Baratom tul eroszakosan nyomul.

Figyelt kérdés
Baratommal mar majdnem masfel eve vagyunk egyutt, egy ideig minden okes volt aztan elkezdtem fogamzasgatlot szedni es egyre kevesbe kivantam a szexet, mostanaba mar alig kivanom. O nagyon kivanja, tulsagosan is, mert mikor elmondom neki 100x hogy ma nem szeretnek lefekudni mert mondjuk megbantott aznap akkor keptelen felfogni hanem tapiz meg eroszakoskodik, en meg legtobbszor csak cukizni akarnek, nekem nincs annyira szuksegem szexre. Mit csinaljak? En vagyok a tulreagalos vagy tenyleg sok amit csinal? Neha azt erzem hogy nem is szeret csak mindig szexelni akar

2021. okt. 11. 18:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
69%
4-es te nagyon hülye vagy...
2021. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha jól láttam rajtam kívül csak egy személy van aki szintén így látja, de szerintem nem normális a srác viselkedése. Gondolom azért szedsz fogamzásgátlót, hogy ne kelljen óvszert használnotok, tehát ebből igazából ő profitál, neked meg el kell viselned a mellékhatásokat. Ha ezek után sem tisztel annyira, hogy tiszteletben tartja azt, hogy neked csökkent a szexualis vágyad amiatt a dolog miatt, amit vagy részben vagy teljesen miatta szedsz akkor én nem maradnék ebben a kapcsolatban tovább. Természetes, hogy a srácnak is vannak szükségletei, de ha eroszakoskodik akkor nem nagyon erdekli öt más, csak a szex.
2021. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!