Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Reménytelen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy két hete van barátom. Én előtte nagyon sok ilyen nagymenő sráccal jártam vagy kavartam akik a végén mindig csak kihasználtak én meg sérültem. De ez most mindegy. A lényeg hogy ő teljesen más, normális, törődik velem, kicsit visszahúzódóbb hozzám képest de ezt is imádom benne,meg úgy mindent. És végre egyszer úgy érzem hogy valaki megbecsül,törődik velem, és minden tökéletes lenne HA nem lenne egy másik lány.

Ez a lány a barátom egyik legjobb barátja és a fejébe vette hogy gyűlöl engem és mindenáron ki akar fúrni:( amikor megtudtam csak néztem mert egyáltalán nem ismerjük egymást a lánnyal nem is beszéltünk soha. Amikor megtudtam odamentem hozzá és normálisan megkérdeztem hogy miért áll így a dolgokhoz. Ő annyi okot adott hogy félti tőlem a fiút mert könnyen szerelmes lesz és sok csalódása volt, és ismeri a magamfajta lányokat szóval hagyjam békén.

Viszont az igazság hogy kicsit se ismer. Lehet hogy több kapcsolatom volt mint a barátomnak előttem, de senkit se csaltam meg,vagy dobtam ki SOHA és nem én váltogattam így a fiúkat egyszerűen rossz helyzetbe kerültem és mindig kihasználtak. Szóval inkább vagyok sérült mint olyan aki bárkit bántson.

A lány viszont egyáltalán nem hiszi el, velem szóba sem áll ha szeretnék beszélni vele a barátomat meg már választás elé állította hogy én,vagy ők. Még azt is beszélte hogy meg akarnak verni:(

A barátom már úgy áll hozzá hogy inkább hagyjuk és megszűnne ez a nyomás,és maradjunk barátok. Mindig azt mondja hogy engem sem akar kitenni ennek hogy bántsanak. Viszont közben aztmondta hogy ha nem lenne ez az egész velem akarna lenni,és hogy imádta azt hogy együtt voltunk:( nekem meg,főleg így hogy ezt tudom,nem megy hogy elengedjem és mostantól elmenjünk egymás mellett mint két idegen úgy hogy közben mindketten együtt akarnánk lenni. De mégis mit tegyek?


2021. okt. 17. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg az a lány barát szerelmes belé és nem szeretné hogy vele legyél, ő meg őt vakasztotta.
2021. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ti állítsátok választás elé a lányt, hogy vagy elfogadja a kapcsolatotokat, vagy elmehet melegebb éghajlatra.

Ezen felül le kell ülnöd beszélni a barátoddal. Hangsúlyoznod kell neki, hogy ti most boldogok vagytok, és ha amiatt a hülye csak miatt elhagy téged, akkor örökre eljátsza nálad az esélyeit. Meg kell neki mondani, hogy te a barátnője vagy, nem csak egy valaki, akinek az érzéseivel szórakozni lehet. Továbbá azt is add a tudtára, hogy az a lány barátja nem igazi barát, mert ha az lenne, akkor örülne az örömének. Beszélnetek kell, a másik lányt pedig le kell tojnotok, de ehhez a barátod is kell.

2021. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
*hülye csaj miatt
2021. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az 100% hogy nem olyan értelemben féltékeny mert már sokszor tisztázták hogy csak barátként tudnak tekinteni egymásra és a lánynak tetszik is valaki.

2.mindennel egyet értek és pont ez az hogy a barátom is kell hozzá:( csak az is érthető hogy a kb 8 éves barátságukat nem akarja eldobni azért akit jóval kevesebb ideje ismer,mégha boldog is

De holnap átbeszélem vele a dolgokat

2021. okt. 17. 12:40
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Dehogynem féltékeny. Ha nem lenne az, nem szólna bele ennyire a fiú dolgaiba. Duma, hogy csak barátként tekint rá.

Sajnos, szerintem nem fogja felvállalni a konfliktust a srác. Mindenképpen az a megoldás, ha beszélsz vele, de ha 2 hét alatt a nyomást ennyire nem bírja, akkor hosszú távon nem fogja kibírni a kapcsolatotok. Azért én megmondanám neki, hogy ha ennyire engedi, hogy beleszóljon a lány az életében, akkor mindig tőle fog függeni. Ez nem egészséges.

Nekem is van egy legjobb fiúbarátom, 10 éve vagyunk barátságban. Most van egy lány akivel jár, nekem nem szimpi, de eszembe sem jutna, hogy beleszóljak. Nem nekem kell párkapcsolatban lenni a lánnyal, nem én választottam.

2021. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Tedd válaszút elé a fiút: vagy hisz Neked, hogy szeretnél vele járni, épp azért, mert másnak - jobbnak - látod, mint az előző fiúkat, vagy szétmentek. Beszélje meg ő a barátnőjével, hogy szálljon le róla, meg rólad is. Ha valóban szeret a fiú, akkor dobja a lányt, vagy besz*ri nyuszi.
2021. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Végül hoztam egy nagyon nehéz döntést, egy ilyen áldozatot a béke érdekében és szakítottam vele én.

De elmondtam hogy minden tökéletes volt és még mindig vele akarnék lenni ha nincs ez az egész. És hogy az kevés ha csak én próbálkozok és szerintem mindent megtettem. Talán majd rájön ha látja hogy elveszít hogy hiányzom neki, és a lány is hogy most miatta van ez ami, ha depis. És akkor megoldja és majd keres

Ha meg nem akkor így kell lennie

2021. okt. 19. 15:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Szóval hagytad, hogy egy idióta csaj a boldogságod útjába álljon? Vagy a barátod nem tett semmit?
2021. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam volna ígyis kitartani mellette, de ehhez nem csak én kellek hanem mind3man próbálnunk kellett volna megoldani a helyzetet:( neki meg nagyon rossz volt hogy két tűz közé került. Sajnos én meg mást már nem tudtam tenni. De talán majd rájön hogy jelentek neki annyit hogy tegyen érte,mert így elveszített
2021. okt. 19. 16:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lehet egyáltalán hogy a lány ennyire beleszóljon az életébe a srácnak? Szerintem alap lenne hogy elbeszélget a barátnőjével hogy üljön le és hallgasson, nem pedig hagynia hogy irányítsa. Én már a helyedben megtéptem volna vagy hasonló, de ha nem változik a helyzet lehet jobb is ha kezdesz ki vele…bár remélem nem csak ennyit érsz neki, reménykedek hogy minden rendben legyen!:)
2021. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!