Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Reménytelen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy két hete van barátom. Én előtte nagyon sok ilyen nagymenő sráccal jártam vagy kavartam akik a végén mindig csak kihasználtak én meg sérültem. De ez most mindegy. A lényeg hogy ő teljesen más, normális, törődik velem, kicsit visszahúzódóbb hozzám képest de ezt is imádom benne,meg úgy mindent. És végre egyszer úgy érzem hogy valaki megbecsül,törődik velem, és minden tökéletes lenne HA nem lenne egy másik lány.

Ez a lány a barátom egyik legjobb barátja és a fejébe vette hogy gyűlöl engem és mindenáron ki akar fúrni:( amikor megtudtam csak néztem mert egyáltalán nem ismerjük egymást a lánnyal nem is beszéltünk soha. Amikor megtudtam odamentem hozzá és normálisan megkérdeztem hogy miért áll így a dolgokhoz. Ő annyi okot adott hogy félti tőlem a fiút mert könnyen szerelmes lesz és sok csalódása volt, és ismeri a magamfajta lányokat szóval hagyjam békén.

Viszont az igazság hogy kicsit se ismer. Lehet hogy több kapcsolatom volt mint a barátomnak előttem, de senkit se csaltam meg,vagy dobtam ki SOHA és nem én váltogattam így a fiúkat egyszerűen rossz helyzetbe kerültem és mindig kihasználtak. Szóval inkább vagyok sérült mint olyan aki bárkit bántson.

A lány viszont egyáltalán nem hiszi el, velem szóba sem áll ha szeretnék beszélni vele a barátomat meg már választás elé állította hogy én,vagy ők. Még azt is beszélte hogy meg akarnak verni:(

A barátom már úgy áll hozzá hogy inkább hagyjuk és megszűnne ez a nyomás,és maradjunk barátok. Mindig azt mondja hogy engem sem akar kitenni ennek hogy bántsanak. Viszont közben aztmondta hogy ha nem lenne ez az egész velem akarna lenni,és hogy imádta azt hogy együtt voltunk:( nekem meg,főleg így hogy ezt tudom,nem megy hogy elengedjem és mostantól elmenjünk egymás mellett mint két idegen úgy hogy közben mindketten együtt akarnánk lenni. De mégis mit tegyek?


2021. okt. 17. 09:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen<3
2021. okt. 20. 20:29
 12/16 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Nemáaár! Sose dobj el egy boldog kapcsolatot ami megy egy hülye csitri miatt!!! Nyomás vissza ahoz a fiúhoz ne hagy hogy bármi a szerelmetek közé álljon.
2021. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De nem tudok:( mert ő mondogatta hogy ez így nagyon rossz de soha nem akarna választani közöttünk. És nem mondta meg a lánynak hogy hagyjon minket én meg egyedül kevés vagyok megoldani
2021. okt. 21. 11:44
 14/16 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
33%
Akkor is harcolj! Ha most feladod talán örökre megbánod. Néha hozunk rossz döntéseket, és jókat is de nem szabad hogy a rossz döntéseink miatt b*sszunk el valamit. Vagy akkor azt már javítsuk ki!
2021. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De akkor szerinted mit csináljak? Ő akkor tök beleegyezett sőt ő is velvetette már előtte hogy talán mindenkinek jobb lenne így. Szóval nem biztos hogy ő újra akarná kezdeni,ha meg igen akkor hogy oldjuk meg ezután?
2021. okt. 21. 15:32
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es! Na ne már, hogy még ő harcoljon. Gyakorlatilag a fiú semmit nem tesz érte, még arra sem képes, hogy leállítsa a lányt.
2021. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!