Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Hiányzik, szeretem, de legbelül egy kicsit tudom, hogy így lesz a jó.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn szakítottunk a párommal, 2,5 évig voltunk együtt.

Szombaton és vasárnap nála voltam jól megvoltunk, majd vasárnap azt mondta már régebb óta nem tudja mit érez irántam. Nekem ezt nem tette szóvá korábban, bár apró jeleket észrevettem. Beszélgetett közben egy lánnyal is , azt mondta csak barát, de mikor rákérdeztem, hogy szereti e, azt mondta lehet tetszik neki,nem tudja. Keservesen sírtam, ő hagyta hogy sírjak nem vigasztalt meg. Az utóbbi egy év nagyon rossz volt. Könyörögnöm kellett, hogy kedveskedjen néha valamivel, hogy menjünk el randizni,stb. Bele untam ebbe és volt mikor én is bizonytalan voltam, de később rájöttem szeretem őt.

Elkezdett csúnyán beszélni velem, flegma lenni és nem tisztelni. Mindennek elhordott, amikor ideges volt. Megkértem ne beszéljen csúnyán de nem érdekelte...


Mondta, hogy elege lett abból, hogy irányítom. Pedig akkor mehetett el oda és ahova amikor csak akart,csak kértem írja legalább, hogy jól van. Probléma volt neki, hogy nem tetszett nekem ,hogy lánnyal beszél..most már visszagondolva jogosan voltam féltékeny.


Majd közbe jött egy lány...nem esett jól, hogy beszélnek így szépen megkértem, hogy ne beszéljen vele, hisz nagyon rosszul voltam már miatta. Ezt se tartotta tiszteletben, a lány problémái jobban érdekelték őt...

Hazudott nekem sokszor. Az mondta nem beszélnek, közben kiderült mégis.


Ha belegondolok, hogy más lánnyal lesz együtt, görcsbe rándul a gyomrom és a szívem...szeretem és nem tudom feldolgozni, hogy ezt tette velem.


Hogyan felejtsem el?


Köszönöm szépen a tanácsokat!



2021. okt. 21. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, lehet hogy nem a pontos választ adom a kérdésedre, de én a helyedben már sokkal hamarabb szakítottam volna.(Jó lehet hogy csak nekem van ilyen gondolkodásom, de ha megkéred valamire hogy hagyja abba pl a lánnyal való beszélgetést, de ő már csak azért is beszélget vele, na nekem ott lett volna elegem, meg ugye mondtad azt is hogy mindennek lehordott, értem én hogy szereted, de akkor is) Hidd el idővel sokkal jobb lesz, most még valószínűleg elveszettnek érzed magad, de ez tényleg el fog múlni. Nyílván azért 2,5 év elég sok idő, de (tudom furán hangzik) próbáld meg hogy a szakítás a javadra váljon. Kezd bele valami olyanba amire eddig nem volt idő, gondolok itt új hobbira vagy ilyesmire. A lényeg hogy legyél erős, és ne hagyd hogy a szomorúság ledöntsön a lábadról!
2021. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Közhely, de az idő segíteni fog. Az is jusson eszedbe, hogy miket tett veled, így könnyebb elviselni a dolgokat. Mást nagyon nem tehetsz, mint hogy próbálsz másra koncentrálni és elterelni a gondolataid.
2021. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Nem az idő fog segíteni, igaza van a második válaszolónak. Közel egy éve szakítottam az exemmel, csak fél évig voltunk együtt, de abban annyi sokminden történt, nagyon megszerettem (bár a mai napig nem tudom mit szerettem benne, alkoholista volt, meg voltak vele egyéb problémák, de valahogy mégis nagyon bele tudtam szeretni), szóval annyi sok emlékem van vele kapcsolatban, főkeg így tél tájékán, hogy már a reggeli kávémról is eszembe jut. Nálam ez úgy működik, hogy amíg elmegyek dolgozni, a munka és a kollégák elterelik a figyelmem, itthon meg csinálom a házimunkákat, leülök a gép elé és kikapcsolom az agyam, online játszom, szándékosan olyan játékokkal, amiken gondolkodni kell, hogy lekössék az agyam. Nálam egyedüli probléma, hogy mikor lefekszek aludni, akkor nem egyből, hanem van hogy 1-2 óra múlva tudok elaludni, hiába nagyon álmos vagyok, na ezek az üresjáratok azok, amikor elgondolkodom sajnos túl sokmindenen és ilyenkor eszembejut ő is, erre még nem találtam megoldást..


Szóval amit javasolni tudok, hogy amikor teheted foglald le az agyad, keress hobbit, olvass könyvet, bármi ami le tud kötni és nem hagy gondolkodni! Vagy ha olyan beállítottságú vagy, akkor ismerkedj, hátha találsz valakit, aki el tudja feledtetni. 27/F

2021. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!