Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 18 éves lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 éves lányként 5 szexpartner mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Az elsőt kapcsolatban veszítettem el, miután szakított velem 15-16 évesen elveszítettem önmagam, buliból buliba jártam, és elvált szülők gyerekeként azzal tudtam önigazolást nyerni, ha kaptam a szexuális visszajelzéseket. Édesanyám tele volt férfias energiákkal, így úgy gondolom nem tudta átadni a nőiesség valós képét és ezért szó szerint r*banckodásban próbáltam kiélni azt. Így ez idő alatt összejött három egyéjszakás kaland, ebből egyik személyt régóta ismertem és fantáziáltam róla, a másikba szerelmes voltam, a harmadikhoz inkább csak vonzódtam. Őszintén szégyellem ezt az időszakot, viszont képtelen vagyok meg nem történté tenni. A mostani párkapcsolatom is erre ment rá, az illető ráadásul szűz volt, így még nehezebben érintette az amikor megtudta. Mármint tudta ő az előtt is, hogy elvesztette volna velem, viszont gondolom nem tulajdonított nagy jelentőséget neki. Nos, egy éven keresztül harcoltunk egymással ezért, tőle már megkaptam hideget-meleget és nagyon próbáltam vissza nyerni a bizalmát, és elmondtam hogy ez mind előtte volt de biztos vagyok benne, hogy nagyon mély csalódást okoztam neki. Azért jöttem gyakori kérdésekre, hogy reális képet kapjak a helyzetről, kívülállók véleményét, és ha tényleg úgy gondoljátok , hogy sok, mit tudok tenni, hogy valamilyen formában rendbe hozzam ezeket, illetve az életem mert jelenleg nagyon kilátástalannak érzek mindent magamkörül.

2021. nov. 8. 04:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

és mindezt hajnali fél 5kor 🤷

hát nézd, tényleg nem kevés azért 18 évesen, de még nem is a világvége. ha nem ismer téged az új partnered, nem kell neki mindet elmondani, max. csak annyit, hogy nem vagy már szűz. inkább az lenne a fontosabb, hogy valóban megváltoztál-e, és nem fogod úgy cserélgetni a szexpartnereket, mint más a zokniját (hetente).

2021. nov. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
75%
A te tested, senkinek semmi köze hozzá. Én 18 éves koromig kb 9 sráccal voltam már, volt akivel jártam és volt egy alkalmas is, bár hálistennek nem volt az évek alatt olyan éretlen párom akit ez zavart volna. Ha a pasiknak szabad kiélni magukat, sőt még menőnek is számít, akkor nőként miért kellene sanyargatnod magad? Én pl ettől függetlenül nagyon hűséges vagyok, több hosszú kapcsolatom is volt, sőt jelenleg is tartós kapcsolatban vagyok, viszont amikor szingli voltam nem fogtam vissza magam 🤷‍♀️
2021. nov. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Kegyetlen rosszul érzem magam, szóval tényleg nem tudok aludni😖


Egy évet együtt voltunk, a legelején elmondtam neki mindent és azóta folyamatosan próbáljuk megoldani az emiatt keletkezett problémáinkat. Bátran állítom, hogy ez már a múlté de még mindig szeretnék véleményeket kapni, hogy jobban megérthessem őt is és magamat is, illetve mások tapasztalatait.

2021. nov. 8. 05:18
 4/31 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a gyors válaszokat!
2021. nov. 8. 05:19
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem is elítélendő, de rohadt sok. Akkor is, ha lepontoztok.
2021. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Ha volt benne érzelem is, akkor már sokkal kevésbé gáz. Rendbe hozni nem tudod, már megtörtént, viszont nem kell róla beszélned. Semmi nagyon rosszat nem tettél, ne aggódj emiatt.:)
2021. nov. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
45%

Na ezért lepontozás fog járni de azért őszintén válaszolok:

Nálam az 5 alapvetően kicsit sok, mert ahogy írtad is rıbancos, tehát félteném a kapcsolatot mert mivan, ha ezentúl is ilyen leszel (és ez nem csak lányoknál, hanem fiúknál is -pont). Viszont én azt látom rajtad, hogy tudod hogy ez nem jó, tudod hogy nem így kellett volna, tehát a jövőben nem fog valószínűleg megismétlődni. Így viszont nyugodt szívvel belemennék a kapcsolatba.

2021. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

Semennyire. A gyakorin pedig nem kapsz reális képet a helyzetről.

Nekem az ötven sem elítélendő, te tested, te életedet, csak vigyázz magadra közben, ez a legfontosabb.

Ebben az a szomorú, hogy fogalmad nincs a világról magad körül és hogy jobb helyeken mennyire leszarják, hogy ki hány emberrel volt, nem ez a téma, ez nem az ember személyiségének a része, nem ez definiál.

F

2021. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

#8

kicsit szánalmas vagy, haver 😉

először leszólsz itt mindenkit, hogy szerinted itt senki nem tud értelmes választ adni, majd magadat az egekbe magasztalod, hogy neked csak a belső értékek számítanak és a végére odabiggyeszted, hogy F, hátha leesik neked valami 😂

2021. nov. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
80%

Szerintem sok, de aki ezért szakít veled, attól jobb, hogy megszabadulsz. Eleve tanultál belőle és kicsit megbántad. Senkinek nincs joga elítélni.

Nekem is volt 16-17 évesen egy hasonló korszakom. Aztán megtalaltam a párom és lassan 30 évesen is vele vagyok. A múlt már lezárult, változtatni nem tudsz rajta. Ne marcangold magad miatta.

2021. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!