Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 18 éves lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 éves lányként 5 szexpartner mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Az elsőt kapcsolatban veszítettem el, miután szakított velem 15-16 évesen elveszítettem önmagam, buliból buliba jártam, és elvált szülők gyerekeként azzal tudtam önigazolást nyerni, ha kaptam a szexuális visszajelzéseket. Édesanyám tele volt férfias energiákkal, így úgy gondolom nem tudta átadni a nőiesség valós képét és ezért szó szerint r*banckodásban próbáltam kiélni azt. Így ez idő alatt összejött három egyéjszakás kaland, ebből egyik személyt régóta ismertem és fantáziáltam róla, a másikba szerelmes voltam, a harmadikhoz inkább csak vonzódtam. Őszintén szégyellem ezt az időszakot, viszont képtelen vagyok meg nem történté tenni. A mostani párkapcsolatom is erre ment rá, az illető ráadásul szűz volt, így még nehezebben érintette az amikor megtudta. Mármint tudta ő az előtt is, hogy elvesztette volna velem, viszont gondolom nem tulajdonított nagy jelentőséget neki. Nos, egy éven keresztül harcoltunk egymással ezért, tőle már megkaptam hideget-meleget és nagyon próbáltam vissza nyerni a bizalmát, és elmondtam hogy ez mind előtte volt de biztos vagyok benne, hogy nagyon mély csalódást okoztam neki. Azért jöttem gyakori kérdésekre, hogy reális képet kapjak a helyzetről, kívülállók véleményét, és ha tényleg úgy gondoljátok , hogy sok, mit tudok tenni, hogy valamilyen formában rendbe hozzam ezeket, illetve az életem mert jelenleg nagyon kilátástalannak érzek mindent magamkörül.

2021. nov. 8. 04:33
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy az emberek többsége komolyan vett és elgondolkodtató, megosztó válaszokat kaphattam. Azóta viszonylag elsimult a fennálló probléma, még együtt vagyunk és talán már sokkal harmónikusabb a kapcsolatunk. Mostanában is vannak különböző gondjaink, de ha egy kicsivel is, de könnyebben vesszük az akadályokat. Köszönök szépen mindent!
2022. máj. 4. 23:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!