Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 18 éves lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 éves lányként 5 szexpartner mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Az elsőt kapcsolatban veszítettem el, miután szakított velem 15-16 évesen elveszítettem önmagam, buliból buliba jártam, és elvált szülők gyerekeként azzal tudtam önigazolást nyerni, ha kaptam a szexuális visszajelzéseket. Édesanyám tele volt férfias energiákkal, így úgy gondolom nem tudta átadni a nőiesség valós képét és ezért szó szerint r*banckodásban próbáltam kiélni azt. Így ez idő alatt összejött három egyéjszakás kaland, ebből egyik személyt régóta ismertem és fantáziáltam róla, a másikba szerelmes voltam, a harmadikhoz inkább csak vonzódtam. Őszintén szégyellem ezt az időszakot, viszont képtelen vagyok meg nem történté tenni. A mostani párkapcsolatom is erre ment rá, az illető ráadásul szűz volt, így még nehezebben érintette az amikor megtudta. Mármint tudta ő az előtt is, hogy elvesztette volna velem, viszont gondolom nem tulajdonított nagy jelentőséget neki. Nos, egy éven keresztül harcoltunk egymással ezért, tőle már megkaptam hideget-meleget és nagyon próbáltam vissza nyerni a bizalmát, és elmondtam hogy ez mind előtte volt de biztos vagyok benne, hogy nagyon mély csalódást okoztam neki. Azért jöttem gyakori kérdésekre, hogy reális képet kapjak a helyzetről, kívülállók véleményét, és ha tényleg úgy gondoljátok , hogy sok, mit tudok tenni, hogy valamilyen formában rendbe hozzam ezeket, illetve az életem mert jelenleg nagyon kilátástalannak érzek mindent magamkörül.

2021. nov. 8. 04:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%

Ismertem ilyen lányt. 22 éves korára volt vagy 60+ alkalmi kapcsolata.


És azóta biztosan nőtt. Szerintem nem normális dolog

2021. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
46%
Hát nekem sok.
2021. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha megkérhetlek írtok életkort és nemet, hogy lehessen viszonyítási alapom?
2021. nov. 8. 09:46
 14/31 anonim válasza:
86%
2-es vagyok, 23/lány, jelenleg 14 partnerem volt, én egyáltalán nem is bántam meg és nem is csinálnám vissza. Soha egyik páromat se zavarta, nyilván érett emberekkel kell kezdeni nem kisfiúkkal. Az hogy valaki szingliként nem veti meg a testi örömöket nem jelenti azt, hogy egy kapcsolatban hűtlen lesz, sőt. Volt már olyan párom aki azért szakított mert még élni akar, ugyanis én voltam neki az első, na ez mivel jobb? Sőt egy másikról szakítás után kiderült hogy más lányokat fűzött miközben együtt voltunk, természetesen ő is tapasztalatlan volt amúgy. Sosem nézem kinek mennyi volt előttem, az a fontos hogy amikor velem van legyen hűséges. Nem kell szégyellned és ne akard visszacsinálni, ez teljesen természetes, védekezés meglegyen és kész. Ja és teszem hozzá köszönöm normális hétköznapi ember vagyok mint bárki más, a társadalomnak pedig semmi köze hozzá hogy a hálószobámban mit csinálok.
2021. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 7es voltam, 21F
2021. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
37%
Ezt mondod 23 évesen. Majd 30 évesen meg myavajogy hogy hová tűntek a rendes férfiak?. Senkinek sem kell egy agyonhasznált garnitúra
2021. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan minek lenne gáz? Mondom ezt fiuként, bezzeg ha 18 évese srácnak meg volt 5 csaj, akkor ő az Isten, a te életed a te tested, a te döntésed
2021. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
48%

16# na ezaz!!!

14# hogyne, akivel kavartal, annak jo hogy megdughatott teged barmikor. De bezzeg hosszutavra sosem gondolsz. De nem is itelek el, de akkor ne sirj, ha nem talalsz ...

2021. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, de nem is tragikus.
2021. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
20%

Nem baj sose felj kiprobalni uj dolgokat nyuszi irj majd


54/F

2021. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!