Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 18 éves lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 éves lányként 5 szexpartner mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Az elsőt kapcsolatban veszítettem el, miután szakított velem 15-16 évesen elveszítettem önmagam, buliból buliba jártam, és elvált szülők gyerekeként azzal tudtam önigazolást nyerni, ha kaptam a szexuális visszajelzéseket. Édesanyám tele volt férfias energiákkal, így úgy gondolom nem tudta átadni a nőiesség valós képét és ezért szó szerint r*banckodásban próbáltam kiélni azt. Így ez idő alatt összejött három egyéjszakás kaland, ebből egyik személyt régóta ismertem és fantáziáltam róla, a másikba szerelmes voltam, a harmadikhoz inkább csak vonzódtam. Őszintén szégyellem ezt az időszakot, viszont képtelen vagyok meg nem történté tenni. A mostani párkapcsolatom is erre ment rá, az illető ráadásul szűz volt, így még nehezebben érintette az amikor megtudta. Mármint tudta ő az előtt is, hogy elvesztette volna velem, viszont gondolom nem tulajdonított nagy jelentőséget neki. Nos, egy éven keresztül harcoltunk egymással ezért, tőle már megkaptam hideget-meleget és nagyon próbáltam vissza nyerni a bizalmát, és elmondtam hogy ez mind előtte volt de biztos vagyok benne, hogy nagyon mély csalódást okoztam neki. Azért jöttem gyakori kérdésekre, hogy reális képet kapjak a helyzetről, kívülállók véleményét, és ha tényleg úgy gondoljátok , hogy sok, mit tudok tenni, hogy valamilyen formában rendbe hozzam ezeket, illetve az életem mert jelenleg nagyon kilátástalannak érzek mindent magamkörül.

2021. nov. 8. 04:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem tetszik, de kinek van joga ítélkezni?

Ezzel senkinek sem ártasz, tehát még csak nem is elítélendő. Ha valaki emiatt szakít, az fura...

Ahogy írtad ez a múlt, nem érdemes vele különösebben foglalkozni neked sem.

20l

2021. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

Nincs joga a múltad alapján megítélni téged, azt megérteném, ha megcsaltad volna és úgy nem bízik benned, de így...Meg kéne értenie, hogy erre igenis okod volt, és sok dolgon mentél keresztül. Hiányzik a bizalom. Vagy lehet még ő is éretlen ehhez, ha nem tudja felfogni, hogy ez semmit sem jelent. Minden ember más, te több dolgot ki akarsz próbálni, ő pedig nem. Ezt el kéne fogadnia, ha nem teszi, akkor nem fog működni ez a dolog.


16 L

2021. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%
22-es vagyok, még annyit, hogy ne hagyd, hogy mások ítéljenek meg, alakítsd ki a saját értékrendedet, és élj aszerint. Ne másoknak akarj megfelelni, mert úgysem tudsz mindenkinek, és így teljesen összeomlasz. Dönts te a saját életedről :)
2021. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem sok. Én 24 éves koromban voltam először nővel, az is ugyanakkora szégyen számomra, mint az, hogy te meg 5 sráccal voltál. Miért szégyelljük magunkat? Én bénának érzem magamat, te meg r*binek. Ráadásul még szeretted is az egyiket. Tiltakozom a szexualitás túlzott moralizálása ellen! Állítólag a japánok sokkal inkább játékként tekintenek a szexualitásra, nálunk a kereszténység nyomorította meg így a viszonyunkat hozzá.

Viszont az, hogy így tépelődsz, vádlod magad, ezzel lehet, hogy érdemes lenne kezdened valamit. Én inkább ezt érzem problémának. 48f

2021. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
29%
A gond esetleg nálad fog jelentkezni. Pszichológiában kifejtették milyen hatása van a sok partnernek a további kapcsolatokban. Nézz utána. A pszichológia sem szentírás. Van szabad akaratunk minden rögzült program felülírható.
2021. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen rosszul érzed magad, menj el pszichológushoz, az segíteni fog. Feltéve, ha nem troll vagy, és a leendő regényedhez gyűjtöd az adatokat, mert túl jó a helyesírásod, igaz, itt-ott van némi hiba, de az átlaghoz képest jó.
2021. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sokkal rosszabb dolog az, amit ez a fiú tett veled. Bántani valakit a múltjáért, mikor tudott is róla... nem egy normális magatartás. Első olvasásra zsarnokoskodónak és ostobának tűnik. Keress valakit, aki úgy szeret téged, ahogy vagy, akinek nem támad kisebbségi komplexusa a partnereid száma miatt.


Egyébként tényleg nem kevés az 5, de ezt magadban kell elrendezned. Nem lettél kevesebb ettől. Ugyanaz az ember vagy, aki akkor is lennél, ha még sosem szexeltél volna. A leírás alapján egy kifejezetten érzékeny, odaadó lánynak tűnsz, aki még foglalkozik is a saját lelki folyamataival - az ő szégyene, ha ezt nem tudja értékelni.

2021. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha kéne egy hatodik ;)
2022. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé!!! MOst kellene azon gondolkoznod, hogy egyáltalán le lehet-e már feküdnöm valakivel.
2022. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%

11-es válaszoló vagyok. Valamiért nem töröltem ki a kérdést és a friss kommentek miatt felbukkant megint a kérdés.

Így közel félévvel később (és kicsit bölcsebben) azzal egészíteném ki a dolgot, hogy ne aggódj miatta.

A fiúdnak (ha még a pasid) ilyen a preferenciája. Ha nem tudta előre akkor amiatt akadt ki mert te vagy az első szerelme és fáj neki (mintha elárulták volna).

Tudom hogy szarul hangzik - szerintem fer a partnerednek tudnia az előéletedről bármennyire is gáz.

Olvastam sok hasonló történetet. Mind magyar mind angol nyelven.

Az ilyen elhallgatások mindig szarul sülnek el.

Ez van. Hogy mikor kéne elmondani az igazságot?

Gondolom a 3-4. randi után. Tudod amikor akció lesz.

Ha előtte szexeltek és tudod hogy nem szűz akkor az is biztos hogy nem gátlásos. Ami arra enged feltételezni hogy nem is érdekli az hogy hány sráccal feküdtél le előtte.

(Ez a tanács mindenkinek szól. Főleg az emancipálódott kommentelőknek)

Veled szemben kérdező meg nem akarok előítéletes lenni.

Abból az 5 fiúból 4-re ellehet mondani hogy valamennyire szeretted őket.

Csak ne halmozd fel a számokat mint ahogyan az a lány tette akit említettem az eredeti üzenetben.

A sok partner miatt nehezen tud kötődni és ráment a házassága is.

2022. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!