Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitévő legyek? Kivel próbáljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Kivel próbáljam meg inkább?

Figyelt kérdés

Van 2 lány. Az egyik gyermekkori barátom, 5 éves korunk óta minden hülyeségben benne voltunk. Nekem azóta tetszett, nem vicc. 13 éve tetszik nekem és idén, valahogy ez a Covid meg a bezártság összekovácsolt bennünket. A legjobb barátnője és az öccse szerint is tetszem neki, de nem beszéltük meg egymással.

Az egyetlen dolog, hogy tudom, hogy nem lenne hosszú távú dolog vele. Neki olyan elképzelései vannak hogy Dániába költözik, ott akarna majd tovább tanulni. Emellett tudom, hogy elég nagyvilági lány, könnyen lehet hogy hamar ráunna erre a kapcsolatra. Persze sosem lehet száz százalékosan tudni ezt.

A másik lányt 3 éve ismertem meg. Én tudtam hogy tetszem neki de ő nem keltette fel az érdeklődésem, ezért barátok lettünk. Ő sokkal alázatosabb, csendesebb lány. Az elképzelései hasonlóak az enyémekhez és tudom, hogy a neveléséből adódóan kitartóbb egy párkapcsolatban és úgymond több esélyt látok arra hogy esetleg hosszú távon együtt maradjunk.

Mit tegyek? Melyikkel próbáljam meg inkább? Az első lány kétségtelenül jobban tetszik minden tekintetben, de félek a csalódástól (ami 99 százalékban be fog majd következni mert hosszú távon nem működne a dolog).



2021. nov. 14. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így állsz az egészhez, hogy nem tudsz dönteni 2 lány közül, akkor az már rég rossz. Majd találsz egyszer egy harmadikat, akibe ténylegesen szerelmes leszel és nem kell ilyeneken gondolkodni..., addig hagyd őket. Nem bántásból írom, hanem tapasztalatból, remélem nem bántottalak meg ezzel.
2021. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Már bocs, de elég undorító úgy összejönni valakivel (második lány), hogy hát nincs ló, jó a szamár is. Észre fogja venni a csaj előbb-utóbb és baromira meg fog bántódni.

Az elsővel meg ha nem illesz össze, akkor sajnos ez van. Várj egy olyan harmadikra, akinél meg se fordul a fejedben, hogy nem akarod vele megpróbálni.

Sose értettem az ilyen hozzáállást, a párkapcsolat nem egy pár cipő, hogy próbálgassuk, hogy tetszik-e, jó lenne-e vagy inkább félredobom és felveszek egy másikat, de azért közben az előzőre is gondolok.

2021. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Amit írtál az teljesen igaz, ennek ellenére a gyakorlatban pont az ellenkezője valósul meg a legtöbb esetben.

Rengetegen élnek rossz kapcsolatban mert olyan emberrel vannak együtt aki ez a "nincs ló, jó a szamár" kategória és semmi másról nem szól a kapcsolatuk mint hogy kinek van nagyobb szüksége a másikra.

Inkább választják a "társas magányt" minthogy egyedül legyenek és szembenézzenek azzal hogy ők sem tökéletesek.


Legokosabb amit tehetsz hogy a saját életedre és jövődre koncentrálsz, közben azért ne zárkozz el másoktól és előbb-utóbb lesz valaki aki neked is tetszik és lehet vele közös jövőtök.


Egyébként ha türelmes vagy akkor nem kell lemondani az első csajról sem, majd rádöbben hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés főleg ha egyedül van, aztán lehet hogy fél év múlva csomagol és jön haza...

2021. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem. Az elsőben kételkedsz. A második pedig nek is tetszik/érdekel úgy. Semmi értelme szíveket törni.
2021. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából egyik csajra sem tudsz 100% ban igent mondani szóval egyik út sem járható teljesmértékben.


Az elsőt túl régóta ismered és tudod, hogy milyen lenne körül belül.

A másik annyira nem érdekel, hogy igent mondj.


A legbölcsebb ha tagítod a látókörödet.


Ismerkedj még más lányokkal és olyannak kezdj ki aki több szempontból is megfelel az elvárásaidnak.


Akkor nagyon nem lőhetsz mellé.

2021. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!