Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinàlják ezt a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinàlják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Barátommal majdnem 1 éve vagyunk együtt. Mostanság akárhova megyünk, ha van egy szép lány körülöttünk, mindig megnézi őket, de úgy néz rájuk, mint még rám soha. Tudom, hogy nem vakságot fogadnak, de miért kell ezt csinálni? Csinálja akkor, ha nem vagyok ott. Nagyon rosszul esik, és emiatt eléggé kevés önbizalmam is van.

2021. nov. 16. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Mi lenne ha megbeszélnéd vele?


Valószínű már inkább kifelé tekint a kapcsolatból, főleg ha egy ilyet nem tudtok lekommunikálni, mi lehet benne?

2021. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha tényleg szeretem azt a lányt akivel vagyok, akkor tudom hogy ez zavarja és nem csinálom (csak akkor ha mondjuk ő is nézegeti a pasikat) vagy direkt hergelem ezzel.
2021. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Azért csináljuk mert a férfi agy teljesen másképp működik mint egy női agy.
2021. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Te is nézegeted a fiúkat?
2021. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem, ha szeretek valakit akkor nem másra csorgatom a nyálam
2021. nov. 16. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5, de meg sem nézed a jóképű szépfiúkat?
2021. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne hagyd magad, ha nagyon zavar, szólni kell.

Ha szemetel, akkor neked nem zavar? Vagy nem szoktál szólni ilyenek miatt? 🤔

2021. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha szembe jön velem egy fiú akkor rátekintek, mivel ezt lehetetlen elkerülni, de nem fordulgatok direkt arrafele amerre van
2021. nov. 16. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen egy gáz csajt. Ha nem tetszik valami a pasimmal kapcsban akkor alap, hogy szólok. Te jó ég, hogy vagy még életben ha soha nem szólsz amikor zavar valami? xd
2021. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha meg is fordul utánuk az már számomra megalázó lenne.

Megmondanám neki hogy ez volt az utolsó.

Ha csak megnéz más lányokat az nem zavarna, ha nem feltűnően nézi meg őket. Én is észreveszem a fiúkat, de nem hozom zavarba a páromat.

2021. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!