Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bejönne nektek egy ilyen fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne nektek egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Ha lányként hatalmas foci fanok vagytok, tényleg, nagyon gyakran néztek meccset, akkor bejönne nektek egy olyan fiú, aki mondjuk nem néz meccset sőt nem is jár focizni, csak néha haverokkal egyszer-kétszer? A fiú izmos, mert jár terembe, de nem néz focit? Baj ez?

2021. nov. 21. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem lány vagyok tesó, de ez miatt nem zárnak ki. Amúgy a legtöbb "focifan" lány annyival sincs tisztában mint én, aki csak akkor néz focit ha a kocsmába épp megy... Szóval nem kell aggódj, főleg ez miatt nem.
2021. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ez határozza meg, hogy bejössz-e neki.

de mondjuk közösen meccsre akkor nem tudom, mennyire fogtok járni, hogyha úgy alakul, hogy összejöttök. de lehet,hogy ő mindigis, alapbólis ritkán járt meccsre, meg azt a különtöltött időmennyiséget, amíg ő valahol meccsen van, már csak kibírjátok. tehát szerintem ez nem okozna problémát. egyáltalán.

2021. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert valaki a párom nem szűnik meg önálló embernek lenni. Nem kell mindenben egyeznetek. Nem magammal akarok járni...
2021. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én nem fociztam soha,a volt barátom focista volt,és én mégis jobban tudtam bánni a labdáival mint ő.
2021. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a focit,néztem a nagyobb bajnokságokat ill.az összes tabellát fújtam ki hanyadik,melyik bajnokságban. Egyik exem se szerette. A férjem az első,aki focis. Szóval nem érdekelt sose. Én néztem,ők addig mást csináltak ( zenéltek,játszottak etc).
2021. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha izmos, akkor nincs baj :-D A zizom visz mindent! A zizom fontos! A legfontosabb! Ha nem irtad volna, hogy izom, akkor mehetnél a fenébe :-D De így megbocsátható :-D
2021. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ a kapcsolat.

Én pl már rég nem fociztam és utálok meccset nézni.

De játszani szivesen szoktam

2021. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te csatár alkat vagy aki mindig betalál.
2021. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!