Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 170-176 cm magas lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170-176 cm magas lányok nektek bejönne egy 179 cm magas jóképű átlagos testalkatú 17 éves srác?

Figyelt kérdés

14-16 esetleg 17 éves lányok.

17/F



2019. ápr. 24. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Van, akinek igen, van, akinek nem.

De ne itt próbálj meg csajozni. :)

2019. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos előbe nem nagyon ismerek lányokat, akiket ismerek azok személyiségileg sem felelnének meg de még kűlsőre sem, aki kűlsőre igen. Az meg olyan beképzelt , hogy párját nem ritkítja mivel kisvárosba lakunk pedig nincs is mire annyira beképzeltnek lenni, még ha kicsit az lenne azt mondanám , hogy oké . De elvileg Szolnok megyében, csak Szolnok jó hely onnan is lakok 90 km-re, pedig tartozhatnánk Heves megyéhez is mert Eger közelebb van. Bár nem ettől függ ez a dolog, csak leírtam , hogy kb hol is lakok :D.
2019. ápr. 24. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen, de te pl nem jössz be...
2019. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Értem. Tehát jóképű vagy. Ez mit jelent? És vajon mást is tudsz nyújtani a lányoknak, a sármodon kívűl?! Érzelmi és anyagi támogatást is? 19/f
2019. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy látom te is csak válogatsz a lányok között, nem örülsz annak, ha találsz egy normális lányt. A legtöbb fiú ezt csinálja, a kedves lányok meg mindig pofára esnek.
2019. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem lennék 10 évvel idősebb :D A magasság az stimmel :)
2019. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Tudok nyujtani mind2-öt. Anyagi támogatást csak akkor nem ha egy lány a pénzem miatt jönne össze velem... De egy olyan lányt remélhetőleg még az előtt kiszurnék mielőtt beleesnék. Ha meg nem akkor rövid időn belűl valószínüleg úgyis szakítás lenne belőle... Én kedves,figyelmes lennék de emelett nem hagynám , hogy domináljon , és lehúzzon. No meg elvileg nem árt az se ha van az embernek egy kicsi egója?!
2019. ápr. 24. 16:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért is tettem így fel a kérdést , mert sok lány akiket kb láttok mind ilyen magasságú és nem tudom , hogy velem van e a baj de én ritkán látok 170 alatti csajt. Főleg azon a környéken ahol én lakok.
2019. ápr. 24. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Tinipicsaideál fuckboy vagy nem értem mi a baj.
2020. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!