Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez a kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kapcsolatom végét jelenti ?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek már közel 1 éve. Az utóbbi 3-4 hónapban folyamatosan ugyanabba a próblémába ütközünk újra és újra, és úgy érzem, hogy már a kommunikáció sem segít..A probléma az volna, hogy nem sok időt tudunk együtt tölteni, a találkozókat sem valami egyeszerű összehozni, ugyanis a barátom jelenleg külföldön él..Suli melett dolgozik is (esténként jár el), így nem sokat tudunk beszélni..Ha este írunk is, sokszor 10-15 perceket kell várnom egy üzenetre, ami nagyon idegesítővé tud válni egy idő után..Tegnap hamarabb végzett, szóval azt hittem többet fogunk tudni beszélni, de tévedtem..A beszélgetés közepette állandóan lelépett, én pedig 2-ig vártam az üzeneteire, de aztán már a kedvem is elment tőle, és inkább mentem aludni..Múlt hét vasárnap szabadja volt, de egész nap elfoglalt volt valamivel, mire pedig beszélgetésre került volna a sor, ő inkább videó játékokat játszott..De nem szóltam, mert tudom nem sok szabad ideje van. Persze valahol én is hibás vagyok, sokszor eltűnök órákra, de azt csak azért teszem, mert nem szeretnék rá gondolni (nem mintha bármit is segítene, mert nem számít mit csinálok, mindig rágondolok). Tudom, hogy őt is bántsa ez az egész, és igyekszik, de egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Olyan rosszul esik amikor meséli, hogy ide meg oda mentek a haverjaival..Én is próbálom elfoglalni magam, de az utóbbi időben nem a legjobban érzem magam mentálisan, vannak bizonyos családi problémáim meg stb, és pont amikor a legjobban szükségem lenne rá, minding elfoglalt. Nem szeretnék teljesen rátámaszkodni, mert tudom az sem egészséges, de néha jól esne egy kis együtt töltött idő..Pár napja beszélgettünk, és azt írta úgy érzi nem jó a kapcsolatokban, és attól fél talátok magnak valaki jobbat, persze próbáltam megvigasztalni, de azóta olyan szarul érzem magam..Az tény, hogy mostanában én is sokat hisztiztem (nem igazán mutatom ki, de ő észreveszi) és sajnálom, hogy ilyen érzést keltettem benne, de nekem sem egyszerű.. :// Van, hogy pár napig minden jó, de aztán újra minden ugyanolyan..Most pedig azt hiszem megbántottam, mert tegnap eléggé rossz kedvem volt, de nem mondtam el miért..Szerintetek mit kellene tennem ? Normális válaszokat kérnék, ha lehet..

2021. nov. 25. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van az a szar régi mondás de ide illik "ha elmegy a gazda más fogja gondozni a kertet". Érzelmekről van szó persze, de azért neki is jobban kéne törni magát, szerintem jobban jársz ha a közelben keresel magadnak valakit.


Mondom ezt úgy hogy pl nekem heti 2 találkozás bőven elég, de akkor is így van.

2021. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ ! Őszintén nem igazán vagyok bolog a jelenlegi helyzetünkben, de még mindig szeretem..


Egyébként több vélemény is jöhet, esetleg ha már valaki volt hasonló helyzetben, szívesen meghallgatom.

2021. nov. 25. 21:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Boldog*
2021. nov. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!