Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 Lány vagyok, pár hete nem...

17 Lány vagyok, pár hete nem igazán jó a kapcsolatom az (anyámmal) nagyon csúnyán össze vssztünk és most fel akar jelenti a gyámügyön ha tényleg megteszi mire számíthatok!? Ha úgy van tudok más helyre menni mármint költözésre gondolok

Figyelt kérdés
Szülő,gyűlölet,utálat
2018. febr. 25. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

18 éves korodig a szüleiddel kell laknod.

Azért a történeted szempontjából leírhatnád, hogy anyád miért akar a gyámügynél feljelenteni.

Biztos nem azért, mert felbontottál egy lekvárt!

2018. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
a gyámügyön feljelenteni téged? milyen alapon? Amúgy, ha elköltözöl akkor rendőrséggel visszavitethet.
2018. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha feljelent a gyámügyön, akkor az lesz, hogy kijön egy ügyintéző családlátogatásra és megpróbál összebékíteni titeket, ha csak sima családon belüli konfliktusról van szó. Lehet, hogy mire a procedúra lezajlik, betöltöd a 18-at. De egész pontosan nem lehet így látatlanban megmondani, mert nem tudjuk, miről van szó. Esetleg lógsz a suliból, vagy megütötted a vita hevében őt vagy valamelyik családtagodat? Vagy történt valami súlyosabb dolog?
2018. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Épp az hogy ő nem hagy békén a fiú testvéreim vernek, soha nem jottem kj jol anyammal...azert akar le jelenreni mert csunnyan beszrlek vele...de 2 3év alatt kezdtem rajonni doldokra...mindig az volt amit o akart...
2018. febr. 25. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nevetséges - mármint anyukád részéről.

Följelent, hogy csúnyán beszélsz vele? Mégis mit vár, majd a gyámügy fekete pontot ad neked a csúnya beszédért és te ettől beijedsz?

Inkább az ő szülői (nevelői) alkalmatlansága, hogy nem bír veled.

Nyugodtan mondd neki, hogy jelentsen fel, ha akar, de még ma, nehogy holnapra meggondolja magát.

2018. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztassad!

Neked lesz jó, ha kijön a gyámügy és rajtad fognak segíteni, ő kapja a büntit meg a tesóid.

2018. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Páromat is hasonló indokokkal akarta a mostohaanyja nevelő intézetbe záratni. Próbálta a világ legrosszabb gyerekének beállítani, de párom is tisztában volt vele, hogy senki nem viszi el, csak mert annak a nőnek, (aki hivatalosan neki senkije, mert az apjával nem is házasok) nem tetszik valami. Ott is ilyen indokok voltak, hogy párom állítólag lógott suliból, nem tanult, csapkodta az ajtót, lusta és el kell tartani (ezt arra mondta, hogy nem csinálta meg 3 ember munkáját egyedül suli után 12 évesen, ekkor el is zavarták otthonról, mert szóvá tette, hogy a mostohatesók is segíthettek volna). Az igazság az, hogy semmivel nem volt rosszabb, mint egy átlag kamasz. Nem volt szín ötös, de 4-es átlaga volt és nem lógott suliból, csak suli után nem egyenesen haza ment, hanem a haverokkal is akart lenni. Az ajtót meg azért "csapkodta", mert úgy üvöltöztek vele minden hülyeségért (pl. mert felbontott egy doboz tejet), mint a kutyával és ő inkább kiment, mert nem akarta hallgatni. A drága mostohája meg ezt mindenkinek úgy meséli, hogy rácsapkodta az ajtót, mikor "teljesen jogosan" rászólt.


Végül nem sikerült intézetbe küldenie, mert ilyenek miatt senkit nem fognak elvinni.

2018. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Háth figyelj igazábó azt csinál amit akar velem nem baszik ki... mert szerintem ezt le szarjak...mivel ugy beszelek vele ahogy akarok... vagy nem?!. Nemtudom de nemis erdekel... azt csinl amit akar... allandoan azzal van h koltozzek el stb.stb..
2018. febr. 26. 13:16
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
18 leszel, elmesz dolgozni, estin megcsinálsz valami sulit. Költözöl. Ennyi
2018. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarom ott hagyni a sulit... nekem még van 1hónap hátra a vizsgáig :)
2018. febr. 27. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!