Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek rossz ötlet ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet ?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta rossz érzésem van a barátommal kapcsolatban, mintha valamit titkolna, de hajlamos vagyok túlgondolni dolgokat, szóval semmiben sem vagyok 100% biztos. De már úgy érzem nem bírom tovább, és muszáj meggyőződnöm a hűségéről. Arra gondoltam, hogy csinálnék egy fake profilt és írnék neki (vagy megkérnék valakit, még nem tudom). Tudom, hogy egy kacsolat alapja a bizalom, de vannak bizonyos dolgok, amik nem hagynak nyugodni, és csak biztosra akarok menni. Szerintetek csináljam ? Egyébként tudom, hogy ez így nem sok információ, de nem szerenék mindent ide kiírni, ha valakit bővebben érdekel, hogy miért akarom ezt csinálni, akkor privátban megírom.

2021. nov. 28. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképpen se. Akkor inkább a szakítás.
2021. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor most ok nékül szakítsak ? Ez sem így működik..Bizonyítékra van szükségem.
2021. nov. 28. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Megvan az ok: nem bízol benne.
2021. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a baj, hogy egyáltalán már ez felmerült benned. Szerintem hülyeség fake profilt csinálni, mert ha meg is csalt, akkor se feltétlen ismerkedne azzal az “illetővel”.
2021. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, de nincs más ötletem..Már próbáltam is vele beszélni ezzel kapcsolatban, de a magyarázatának nem sok értelme volt szerintem.
2021. nov. 28. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem írhatsz többet.
2021. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha rossz étzésed van, akkor annak oka van. Gondolom már nem úgy viselkedik veled, mint előtte. Már nem szerelmes. Mindegy, hogy megcsal-e, ennek a kapcsolatnak lassan vége lesz.
2021. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti kib*sználak érte a barátod helyébe ha fake profillal irkálnál rám.
2021. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Most miért pontoztatok le azért mert azt írtam, hogy nekem írhat többet is?

Hát nem mindegy, hogy mi miatt hiszi azt amit.

Egyébként vannak olyanok, mint ahogy az előttem lévő írja, hogy ott vége is lenne, de vannak olyanok, akiknek amúgy az ilyen mindegy. Azt hogy a barátod milyen, azt te tudod.

De a legjobb ha beszélsz vele, hogy te ezt meg ezt érzed.

És ha továbbra is azt érzed, amit, akkor elkérhetnéd a telefonját, hogy megnézd megnyugvásképp.

Ha nem adja oda az gáz, akkor rád van bízva, hogy hiszel e neki, vagy nem,

2021. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!