Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tippek érdekelnének, ki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek érdekelnének, ki hogy élte meg először?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal, de még semmi nagyon komoly nem történt közöttünk, de érzem, hogy lassan szerintem már le fogunk feküdni. Ebben nincs semmi rossz, én is vágyok már a dologra, de ott kezdődik az egész, hogy én még szűz vagyok, ő pedig ugyebár nem. És nem tudom az egészet elképzelni, hogy hogy lesz, nekem kellene e valamit csinálnom neki közben vagy csak ahogy esik úgy puffan? Attól félek, hogy szeretne, hogy csináljak valamit, de én annyira nem vagyok képben ebben az egészben.

Tippeket szeretnék és ki hogy élte meg lányként az elsőt:))


2021. nov. 29. 15:16
 1/3 anonim válasza:
100%

Semmit nem KELL csinálni, csak ami neked is oké.

Egyébként ha szűz vagy lehet jobban járnál ha előbb pettingelnétek párszor hogy kicsit képbe kerülj, a szex meg hadd várjon még egy picit.

2021. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy petting jól jönne (ahogy #1 is írta), viszont szerintem nem kell aggódnod. Ő pontosan tudni fogja, hogy mi hogy működik, te pedig csak annyit próbálj ki, amennyit szeretnél.:)
2021. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fokozatosan történt, mármint hogy először pár hétig csak petting volt, aztán egyszer csak megtörtént. :) Felesleges előre kitűzni egy időpontot, ezt biztosan mondhatom, mert akkor tuti idegesek lesztek - lehet ám a barátod is az, ha tudja, hogy te szűz vagy, vagy más miatt szeretne "jól teljesíteni" - a legjobb, ha hagyjátok spontán megtörténni. De óvszer mindig legyen azért kéznél, ha taliztok. ;)

Ha a barátod a tapasztaltabb, akkor az a normális, ha ő segít, irányít vagy mondja, ha szeretne valamit. Remélhetőleg elég normális a kommunikáció köztetek, és nem várja el egyikőtök sem a másiktól, hogy gondolatolvasson. :))) Mert az nem szokott működni. :)

2021. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!