Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel nyomjam el a féltékenysé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nyomjam el a féltékenységem és a kétségeimet?

Figyelt kérdés

Barátom szombat este tejfakasztó buliba megy, egyébként moziba mentünk volna. Ez volt megbeszélve eddig, de ma felhívta a keresztapja, hogy menjen este és szét isszák az agyunkat. Amúgy sem szeretem, ha barátom iszik, főleg nem a keresztapaja társaságában. Olyankor sokkal őszintébb és a keresztapaja egy paraszt. (bocsi a szóhasználat miatt)

Én sehova nem mehetek nélküle, én meg nem csinálok ebből hisztit mert menjen. De belül nem örülök. Amúgy is szedek egy gyógyszert amitől hangulat ingadozásaim és szorongásaim vannak. (nem lehet váltani gyógyszert)

Mit tegyek? Mivel kössem le a figyelmem? Zavar, hogy más így betud alakítani. Ráadásul nem is első gyerek...

17l 21f


2021. dec. 2. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hisztizni, csak beszélj vele, fejtsd ki a véleményed ezzel kapcsolatban, és majd meglátod, hogy reagál. Amúgy hogy érted, hogy te sehova nem mehetsz ? Nem engedi, hogy kimozdulj ? Mert ha ez így van, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy neked sem tetszik, amikor ő szét issza magát (és ezt meg is lehet érteni).
2021. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Tekerj egy jointot :d hétvégén én is azt fogom. Amúgy komolyan ha ilyen hülye akkor csak sajnálni tudom. Inkább lennék a barátnőmmel.
2021. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy Te nem mehetsz sehova?

Meg az miért baj, ha a pia az őszinteséget hozzá ki belőle?

2021. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as

Kiteregeti azt is, ami nem másra tartozik.

2021. dec. 2. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc az a tejfakasztó buli?
2021. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor a családba születik egy gyermek, akkor a férfiak, az új apukával összeülnek és isznak a baba egészségére és arra, hogy az anyának sok teje legyen.

Én személy szerint hülyeségnek tartom, egyel több ok, arra hogy alkoholt fogyaszthassanak.

Én nagyon antialkoholista vagyok...

2021. dec. 2. 18:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ne aggódj, én is ma tudtam meg, hogy van ilyen. Én a neten olvastam utána...
2021. dec. 2. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Komoly. De arra nem válaszoltál, hogy hogyhogy te nem mehetsz sehova.

Egyébként vagy elviseled vagy nem, egymás korlátozása sosem volt jó. Esetleg beszélhetsz neki arról, hogy kit gondolsz erről.

2021. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszoltam, mert erre nem tudom a választ egyszerűen nem lehet. Számonkér mikor hol vagyok, aztán ha nem mondom el akkor hiszizik, ha megyek valahova dünnyög és morog.
2021. dec. 3. 05:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor te is csináld azt amit őt.
2021. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!