Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek az olyanokkal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az olyanokkal, akik utálják a barátomat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel nem régóta együtt vagyunk, de az a baj, hogy más fiúknak is tetszem. Ezek a fiúk folyamatosan undorító megjegyzéseket tesznek a barátomra. Az egyik tényleg nagyon durva, amiket mond, nem akarom leírni, mert törölnék a kérdésemet. Amikor helyre raktam, és leoltottam, azt hitte, hogy flörtölök vele. Mit kezdjek ezzel?

Az a baj, hogy mindkettő az osztálytársam, és az egyikkel alapból jóban lennék.



2021. nov. 27. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ignoráld őket, és majd megunják. És ne legyél jóban olyannal, aki a barátodat ocsmárolja.
2021. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A minimum az lenne ha ki állnál a barátod mellett, de ezeket az embereket meg alapból le kell szarni.
2021. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es már nem vagyok jóban vele. És mindkettőnek megmondtam, hogy szálljanak le róla.

2-es kiállok mellette, de ezek nem értik meg, hogy abba kéne hagyni az állandó beszólogatást

Amúgy köszi a válaszokat, a jövőben még messzebbről fogom őket kerülni

2021. nov. 27. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ha beszélnek fordulj el, ne reagálj, menjoda a párodhoz ha piszkálnak.
2021. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ne foglalkozz velük, másrészt próbáld elkerülni a kontaktot.
2021. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld az ilyen szánalmas idiótákat. Féltékenységből pofázni valakiről gáz. Mondjuk inkább a lányok szokták egymást ribizlizni tök ok nélkül hasonló helyzetekben.
2021. nov. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit merészebb vagy, ennyit nyugodtan válaszolhatsz nekik: "Tudom, hogy idegesítő, hogy a barátomat választottam, mert ő sokkal jobb ember nálatok, de ettől még nem kell beszólogatni. Mondjuk legalább már azt is tudom, hogy egy esetleges szakítás után kit ne szemeljek ki..."
2021. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!